Yardım Redmi Note 8 Güncelleme Hatası

seyyah030303

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Arkadaşlar ben yeni bir üyeyim. Cihazım redmi note 8 cihaza 11.0.10 güncelleme durumu geldi. indirip kur dediğimde cihaz yüzdelik dilimde %12 geldiğinde tekrardan başlıyor. inen dosya siliniyor ve hiçbir şekilde güncelleme yapmıyor. Mobil verimi açıyorum internet hızımda ec hızını geçmiyor. ne yapmam gerekiyor.

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Arkadaşlar ben yeni bir üyeyim. Cihazım redmi note 8 cihaza 11.0.10 güncelleme durumu geldi. indirip kur dediğimde cihaz yüzdelik dilimde %12 geldiğinde tekrardan başlıyor. inen dosya siliniyor ve hiçbir şekilde güncelleme yapmıyor. Mobil verimi açıyorum internet hızımda ec hızını geçmiyor. ne yapmam gerekiyor.
Cihaz yurtiçi mi ?

Oyla:

seyyah030303

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Cihazımı internetten satın aldım. Sanırım yurtdışı. Satan firma geri dönüş yapmadı

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Cihazımı internetten satın aldım. Sanırım yurtdışı. Satan firma geri dönüş yapmadı
Cihaz kapalı durumdan açılırken mi yazısının altında unlock yazıyor mu ? ve twrp falan yüklediniz mi daha önce

Oyla:

seyyah030303

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Hocam ben hiçbirşey yüklemedim. Telefonla konuşuyorum. üzerinde 11.0.8 sürümü var. onun üzerine çıkan sürüm güncellemeleri gelmesine rağmen yükleyemedim. cihaz açılırken unlock yazıyor. tüm işlemleri yapıyor. sadece üst sürümü güncellemiyor. internet sorunu harici sorun yok. sanırım yazılımsal sorun var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

gınko global image v11.0.11 yazılımını indiriryorum. bunu kurmaya çalışacağım

son sürümüde kabul etmiyor. hemen silip atıyor. sanki cihaz içerisinde imaj var sürümü hiç değiştiremiyorum

Son düzenleme:
Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Hocam ben hiçbirşey yüklemedim. Telefonla konuşuyorum. üzerinde 11.0.8 sürümü var. onun üzerine çıkan sürüm güncellemeleri gelmesine rağmen yükleyemedim. cihaz açılırken unlock yazıyor. tüm işlemleri yapıyor. sadece üst sürümü güncellemiyor. internet sorunu harici sorun yok. sanırım yazılımsal sorun var.

gınko global image v11.0.11 yazılımını indiriryorum. bunu kurmaya çalışacağım

son sürümüde kabul etmiyor. hemen silip atıyor. sanki cihaz içerisinde imaj var sürümü hiç değiştiremiyorum
unlocked olduğu için cihaza uygun twrp yi yükleyebilirsin. Cihaz konusunda tek tuşla twrp yükleme vardır onunla yüklersin ve ROM yükleme kısmında da rahatlıkla istediğin sürümü yüklersin. :)

Oyla:

seyyah030303

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yeniyim biraz aaçarsan yada neyi yükleyeceğimi detaylı yararsan arkadaşım işlemi yapmak isterim. twrp yükleme işlemini nasıl yapacağımı bilmiyorum

arkadaşım ben bu işlemi hiç yapmadım ve nasıl yapacağım. bu konu ile ilgili video varmı

Son düzenleme:
Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Eğer ithalatçı garantili cihazsa iade edin derim hocam. Başınıza iş açabilir cihaz. Garantili diye aldığınız cihaz güncelleme yaparken bile uğraştırıyor. Ayrıca hepsinde tek sim kullanılabilir durumda oluyor ama cihaz çift sim. THH'ye başvurup paranızı alın eğer ithalatçı ise.

Oyla:

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Eğer ithalatçı garantili cihazsa iade edin derim hocam. Başınıza iş açabilir cihaz. Garantili diye aldığınız cihaz güncelleme yaparken bile uğraştırıyor. Ayrıca hepsinde tek sim kullanılabilir durumda oluyor ama cihaz çift sim. THH'ye başvurup paranızı alın eğer ithalatçı ise.
Hocama ben de katılıyorum

Oyla:
Üst Alt