Rom Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.2.0.RCOMIXM

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13

Ulascan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Evet hocam hava durumu uygulamasıda gitti... Gelenlere tavsiye yüklemeyin kasmaya başladı.

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
Evet hocam hava durumu uygulamasıda gitti... Gelenlere tavsiye yüklemeyin kasmaya başladı.
Apkmirror sitesinden sistem başlatıcıyı yükledim takvim ve hava durumu düzeldi release olanı yükledim.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Bu sizin mesajınız değil mi ? Kendiniz düzenlenmesini istemişsiniz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ben düzenlenmesini istemiştim, silinmesini değil. Benim paylaştığım bu güncellemenin mi pilot olduğu gerekçesiyle hatalar olabileceğini söyleyerek, paylaştığım linkleri gelip kaldırdı yönetici. Bende bilmediğim için tamam dedim. Ama bakıyorum burda da mi plot rom paylaşılmış fakat bana hatalar olabileceğini söyleyip linkleri kaldıran yöneticiler bu postun linklerine dokunmamış ben buna takıldım. Bu ikinci oluyır

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Ben düzenlenmesini istemiştim, silinmesini değil. Benim paylaştığım bu güncellemenin mi pilot olduğu gerekçesiyle hatalar olabileceğini söyleyerek, paylaştığım linkleri gelip kaldırdı yönetici. Bende bilmediğim için tamam dedim. Ama bakıyorum burda da mi plot rom paylaşılmış fakat bana hatalar olabileceğini söyleyip linkleri kaldıran yöneticiler bu postun linklerine dokunmamış ben buna takıldım. Bu ikinci oluyır
Anladım. Rapor düğmesine basarak şikayetinizi yapabilirsiniz.

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Xiaomi.eu romları da hatalar içerebiliyor, o zaman onlar da paylaşılmasın bu ikinci oluyor olabilir o zaman kimse hatası var bugu var diye rom paylaşmasın :D?

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Xiaomi.eu romları da hatalar içerebiliyor, o zaman onlar da paylaşılmasın bu ikinci oluyor olabilir o zaman kimse hatası var bugu var diye rom paylaşmasın :D?
İyide ben senin bu rom postun kaldırılsın diye demiyorum ki bunu. Ben, bana paylaştığım romun mi pilot olduğu için hatalar gerekçesiyle kaldırılıp senin bu açtığınında mi pilot olduğu halde bana yaptıklarını sana yapmamaları garibime gittiği için yazdım. Kişi seçiyolar gibi anladığım için. Yoksa zaten bana görede kaldırılmasın paylaşılsın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bak mesela sabah redmi 9 için açtığım 12.5 konusuda silinmiş. Sebep olarakta konuyu detaylı açıklayarak açmamışım. Sadece link paylaşıp geçmişim. Olacak iş değil ya. Neyse bir dahada konu falan açmayacağım zaten.

Son düzenleme:

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
İyide ben senin bu rom postun kaldırılsın diye demiyorum ki bunu. Ben, bana paylaştığım romun mi pilot olduğu için hatalar gerekçesiyle kaldırılıp senin bu açtığınında mi pilot olduğu halde bana yaptıklarını sana yapmamaları garibime gittiği için yazdım. Kişi seçiyolar gibi anladığım için. Yoksa zaten bana görede kaldırılmasın paylaşılsın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bak mesela sabah redmi 9 için açtığım 12.5 konusuda silinmiş. Sebep olarakta konuyu detaylı açıklayarak açmamışım. Sadece link paylaşıp geçmişim. Olacak iş değil ya. Neyse bir dahada konu falan açmayacağım zaten.
Yok hocam kişi seçnekle alakası yok ama kaldırılan konunuz bana da garip geldi o zaman beta romlarda port romlarda paylasilmasin

cihan8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cay
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
Bu güncellemeden sonra TWRP şifre çözemiyor.

Şimdilik sadece Orangefox son sürüm çalışıyor:

Bünyamin Çanga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Merhaba mi pilot nedir? Bana bugün güncelleme olarak bu sürüm geldi v12.0.2.0 rcomixm yazıyor aynı şekilde..

Üst Alt