Rom Redmi Note 8 Global Kararlı V11.0.10.0.PCOMIXM İndirme Bağlantısı

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Merhabalar. İlk defa Xiaomi cihaz kullanıyorum bir kaç sorum olacaktı. 11.0.9.0 sürümündeyim. Anladığım kadarıyla BL kilidi açmaya gerek kalmadan OTA linki ile 11.0.10.0 sürümüne geçebiliyorum doğru mu?(recovery ve fastboot dan bahsetmiyorum) Kuruluma nasıl başlamam gerekiyor? Eğer yanlış anlamadıysam ve BL kilidi açmadan geçebiliyorsam, bu güncelleme işlemi BL kilidi süremi uzatır mı? Henüz cihazı pc ye bağlayıp mi unlock tool ile işlem gerçekleştirmedim. Bu süre bu bağlantıyı gerçekleştirdigim andan itibaren mi başlıyor?
BL kilidi açma süresi, Mi Unlock Tool programını çalıştırıp cihazı bağladığınızda başlar hocam. Cihazı bağladıktan sonra forumda bulunan rehber ile kilidinizi açabilirsiniz. Size süre verecektir, örneğin 168 saat. 168 saat geçtikten sonra tekrar deneyeceksiniz ve kilidiniz açılacak. Normalde kilidi açılınca cihaz sıfırlanacak. Ama size süre vereceği için cihazınız sıfırlanmayacak. Zaten gerekli bilgiler bu konuda verilmiştir. İlk sorunuza gelecek olursak, Telefon Hakkında > Sistem Güncellemesi ekranına gelin ve ortadaki MIUI 11 logosu olan 11 sayısına yaklaşık olarak 11 kere (sayıyı hatırlamıyorum ama bu civarda) basın. Zaten altta ek güncelleme ayarları açıldı tarzında bir uyarı çıkacak. Aynı ekranda sağ üstte bulunan üç noktaya basın. Orada ek olarak Güncelleme Paketi Seçin diye bir seçenek geldiğini göreceksiniz. Ona basıp konuda verilen OTA güncelleme linkini kullanarak indirmiş olduğunuz arşiv dosyasını seçin. Zaten dosyayı okuyacak ve size sürümünü gösteren bir bildirim verecek. Aynı zamanda cihazı yeniden başlat seçeneği de sunacak. Yeniden başlata bastığınız anda cihaz kapanıp açılacak ve güncellemeye başlayacak. Ekranda yatay bir işlem çubuğu ve yüzde göreceksiniz. Cihaz tekrar açılana kadar cihazı kapatmaya çalışmayın. Dondu bu deyip müdahale etmeye kalkmayın. Kendisi halledip açacaktır.

Son düzenleme:

mlerkoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
11.0.9.0 yüklü ise ota bağlantısını indirin güncelleme paketinden göstererek yükleyebilirsiniz
NASIL HOCAM ? BİR DE TELEFONDAKİ BİLGİLER GİDER Mİ ? TWRP ÜZERİNDEN YADA BU ŞEKİLDE YÜKLERSEM ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
NASIL HOCAM ? BİR DE TELEFONDAKİ BİLGİLER GİDER Mİ ? TWRP ÜZERİNDEN YADA BU ŞEKİLDE YÜKLERSEM ?
Belirttiğim şekilde yüklerseniz bilgiler silinmez
twrp den kuracaksanız recovery bağlantısını direk flaşlayın yine bilgiler silinmez

Hamzaomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi8
Konular
0
İmei repairli telefona güncellemeyi indirsem daha sonra güncelleme paketi seç kısmından seçip yüklesem imei silinir mi

mlerkoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
BL kilidi açma süresi, Mi Unlock Tool programını çalıştırıp cihazı bağladığınızda başlar hocam. Cihazı bağladıktan sonra forumda bulunan rehber ile kilidinizi açabilirsiniz. Size süre verecektir, örneğin 168 saat. 168 saat geçtikten sonra tekrar deneyeceksiniz ve kilidiniz açılacak. Normalde kilidi açılınca cihaz sıfırlanacak. Ama size süre vereceği için cihazınız sıfırlanmayacak. Zaten gerekli bilgiler bu konuda verilmiştir. İlk sorunuza gelecek olursak, Telefon Hakkında > Sistem Güncellemesi ekranına gelin ve ortadaki MIUI 11 logosu olan 11 sayısına yaklaşık olarak 11 kere (sayıyı hatırlamıyorum ama bu civarda) basın. Zaten altta ek güncelleme ayarları açıldı tarzında bir uyarı çıkacak. Aynı ekranda sağ üstte bulunan üç noktaya basın. Orada ek olarak Güncelleme Paketi Seçin diye bir seçenek geldiğini göreceksiniz. Ona basıp konuda verilen OTA güncelleme linkini kullanarak indirmiş olduğunuz arşiv dosyasını seçin. Zaten dosyayı okuyacak ve size sürümünü gösteren bir bildirim verecek. Aynı zamanda cihazı yeniden başlat seçeneği de sunacak. Yeniden başlata bastığınız anda cihaz kapanıp açılacak ve güncellemeye başlayacak. Ekranda yatay bir işlem çubuğu ve yüzde göreceksiniz. Cihaz tekrar açılana kadar cihazı kapatmaya çalışmayın. Dondu bu deyip müdahale etmeye kalkmayın. Kendisi halledip açacaktır.
Böyle bir hata ile karşılaşıyorum :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Belirttiğim şekilde yüklerseniz bilgiler silinmez
twrp den kuracaksanız recovery bağlantısını direk flaşlayın yine bilgiler silinmez
Hocam güncelleme kısmından yapınca böyle bir hata alıyorum :(

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-25-13-54-55-413_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-09-25-13-54-55-413_com.android.updater.jpg
    159,7 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2020-09-25-13-54-55-413_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-09-25-13-54-55-413_com.android.updater.jpg
    159,7 KB · Görüntüleme: 21

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
İmei repairli telefona güncellemeyi indirsem daha sonra güncelleme paketi seç kısmından seçip yüklesem imei silinir mi
hayır
Böyle bir hata ile karşılaşıyorum :(

Hocam güncelleme kısmından yapınca böyle bir hata alıyorum :(
güncelleme beta tester hesabı istiyor muhtemelen belli sayıda verdiler güncellemeyi

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Güncelleme paketini gösteremiyorum hocam nasıl gösterebilirim öyle bir ayar göremedim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocalarım bu hatanın sebebi nedir

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Güncelleme paketini gösteremiyorum hocam nasıl gösterebilirim öyle bir ayar göremedim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocalarım bu hatanın sebebi nedir
Güncelleme geri çekilmiş beta test aşamasında deniyor
yetkili xiaomi hesabı gerek

ExorTek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
2
V11.0.10.0.PCOMIXM sürümüne güncelledim fakat wifi sıkıntıya girdi arkadaşlar bazen wifi görmüyor kapat aç şeklinde geç görüyor bağlanıyor ping ve jitter çok yüksek çıkıyor wifi sıfırladım herşeyi yaptım, hard reset atacağım yakın zamanda umarım hard reset ile düzelir.(Aynı wifi üzerinden başka cihazlar telefon, tablet ve pc gibi ürünlerle yaptığımda ping ve jitter de sorun yok ama güncellemeden sonra oluştu bu durum)

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
12 Bi vermediler ya