MIUI 12.5 Redmi Note 8 (Ginko) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.5.0.RCOEUXM İndirme Bağlantıları

nigtmare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uzman
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
0
hocam ya da eski recowey romunu indirdim onu üstüne flashlasam twrpden wipe yapmadan.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocam ya da eski recowey romunu indirdim onu üstüne flashlasam twrpden wipe yapmadan.
işte bende onun için soruyorum bu cevabı yazacaktım ama ne yaptığını tam yazmayınca.
Recoverye gir aynı recovery romunu instala gelip yükle bitince wipe vea format data yapma.
Yükleme bitince yeniden başlatma rebootu seç bakalım açılması lazım
Kusura bakma notebookun klavye arızalı arada harf eksik yazabiliyorum

nigtmare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uzman
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
0
kusura bakmayın aceleden işte. a11 deydi telefon twrp yükleyip yedek alıp fabrika ayarlarına dönelim dedim. tel yavaşlamıştı. sonra forumdan yükleme aracıyla twrp yukleyim derken boota düştü hocam. sonra orangefox yukleyince ne hikmete dahili hafızayı gördü çok şükür. artık yedek alıp rom atabilim inş. Allah razı olsun yardımın için

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
kusura bakmayın aceleden işte. a11 deydi telefon twrp yükleyip yedek alıp fabrika ayarlarına dönelim dedim. tel yavaşlamıştı. sonra forumdan yükleme aracıyla twrp yukleyim derken boota düştü hocam. sonra orangefox yukleyince ne hikmete dahili hafızayı gördü çok şükür. artık yedek alıp rom atabilim inş. Allah razı olsun yardımın için
Önemli Değil Geçmiş olsun Sevindim Olduğuna bak yazınca analşılıyor yüklediğn twrp android 11 desteklemediğinden sorun orda başlamış.android 10-11 aynı değil işte
orange fox android 11 destekleynde sorun çözülmüş Geçmiş olsun
Unutmadan çayımı içim senin önceki sorunuda cevaplayacağım twrp recoveryden android 11 endonezyayı deniyeceğim başarılı olursa sana
Yazarım Konuyada Eklerim

nigtmare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uzman
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
0
sağolun hocam çok teşekkürler. herkesin yardımına koşuyorsunuz. eksik olmayın. 🙏

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Global için güncelleme 12.5.2.0 da kaldı. Ama avrupa için hala güncelleme çıkıyor. İlginç

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
13
Global için güncelleme 12.5.2.0 da kaldı. Ama avrupa için hala güncelleme çıkıyor. İlginç
Yakında gelir sanırım güncelleme çünkü Endonezya romunun güvenlik yaması mayıs globalin şubat orangefoxu yükleyince bootloop oldu benim cihaz sırf format atmak için yüklemiştim sonra mi flas ile tekrar rom kurdum korkarak hard format attım imei gitmedi.

Üst Alt