Diğer Redmi Note 8 Garantisine inanmıyorum

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Arkadaşlar merhaba telefonu aldığım 6 ay bile üzerinden geçmesine rağmen en çok aklımda kalan bir taneside cihazın türkiye garantili olupta garantisini vermeyen firmasına inanamıyorum belki benim gibi birçok müşteri garanti olmasına rağmen ama inanamayanlar var bunun hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum

«Atilla»

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Muhasebe
Konular
1
o işin biraz kullanıcı istatistiklerine bakmak lazım. yani SSS noktasında ne kadar memnuniyet sağlanmış onun değerleri lazım. Mesela bende aynı cihazı kullanıyorum ama şuana kadar problem yaşamadığım için garanti noktasına inanmak durumundayım. Müşteri geri dönüşleri bu durumu + veya - noktasına iletir.

Bildiğim kadarıyla da şuan için servis ve garanti aşaması olumlu düzeyde (Tüm cihazlar genelinde).
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam, Allah rızası için virgül kullan.
anladım, bir daha okudum yine anladım ama ne olur ne olmaz dedim bir daha okudum moustache~~:D

Poros

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Müzisyen
Konular
9
Ben internette satılanlara çok inanmıyorum açıkcası. Genpa yada kvk ise sıkıntı yok gibi

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Arkadaşlar merhaba telefonu aldığım 6 ay bile üzerinden geçmesine rağmen en çok aklımda kalan bir taneside cihazın türkiye garantili olupta garantisini vermeyen firmasına inanamıyorum belki benim gibi birçok müşteri garanti olmasına rağmen ama inanamayanlar var bunun hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum
Demek garantiistsiniz hocam :D

Üst Alt