Rom Redmi Note 8 - Endonezya Kararlı V12.0.1.0 RCOIDXM

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
hasanmerkit, Bir Fastboot rom yüklemek için işletim sistemini mi degistirelim yani drunk~~

gungorce

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güngör
Cihazım
LG G3
Konular
8
Aynen hocam. Fastboot olsa dümdüz MiFlash ile kurup kilit kapatacaktım. Madem ROMun maşallahı var, denemekten zarar gelmez.
Hocam sizin cihazınız globaldi sanırım. Endonezya vs gibi bölgesel romları kurup kilit kapatınca sorun olmuyor mu ?

prezious

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Bana ota ile geldi guncelleme, ayarlardan en son paketi indir yapmiștim. Onu kurduktan sonra bu guncelleme geldi. Etkisi varmidir bilmiyorum ama denk de gelmiș olabilir. Rom gayet guzel akici ben memnunum.

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Hocam sizin cihazınız globaldi sanırım. Endonezya vs gibi bölgesel romları kurup kilit kapatınca sorun olmuyor mu ?
Benim cihazım Global hocam, evet. Hiç denemedim daha ama sanırım sorun olmuyor. Denemek lazım. Ben daha önce kapağı açtırdığım için çok korkum yok açıkçası brick olur mu diye. :D

MemurBey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Rom rezalet. Adımsayar yok. Yeni durum çubuğu yok. Uygulamalar yavaş. Telefon kasılıyor. Roma efsane diyenlerin gözlerinin bozuk olduğunu düşünüyorum ve arrowa geri dönüyorum.

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Rom rezalet. Adımsayar yok. Yeni durum çubuğu yok. Uygulamalar yavaş. Telefon kasılıyor. Roma efsane diyenlerin gözlerinin bozuk olduğunu düşünüyorum ve arrowa geri dönüyorum.
İyi bari uğraşmama gerek kalmadı, deneyimleyen bi hocam çıktı :D

Son düzenleme:

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
İlginç bir yaklaşım olmuş. Kimsenin gözleri bozuk falan değil, uzun zamandır Rom/Kernel/Root işlerinin içinde olan biri olarak söylüyorum; Bu Rom o kadar iyi olmuş ki, artık efsane hâline gelmiş olan Android 10/EU 12.0.3.0 kadar iyi ve stabil diyebilirim. Uygulamalar çok hızlı açılıyor, telefonda kasma sıfır. Ram yönetimi iyi. Blur, SetEdit uygulaması ile açılıyor ve performansı etkilemiyor. L1 sertifikası var, 2021 Ekim Android Güvenlik Yaması var. Şarjı da çok iyi gidiyor. Güncel sorunsuz bir MIUI kullanayım kafasında olanlar derhâl geçebilir.

Son düzenleme:

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Merhaba arkadaşlar,

Bu sayfada ki fastboot rom undan farkı nedir sürüm numarası dahi eski bu rom un ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği