Yardım Redmi Note 8 En Stabil Rom Hangisi?

spartageo1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
16
Merhaba şuan lineageos 19.1 sürümünü kullanıyorum ve ilk defa custom rom kurdum ama istediğim stabilliği yakalayamadım açıkcası tuş kilidini açarken veya browser'da gezinirken takılmalar sürekli yaşıyorum. Bunları yaşamayacağım aşırı stabil bir rom öneriniz var mı acaba?

53cagri53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağrı
Cihazım
note 8
Konular
2
arrowos dene yakında 13.0 çıkacak

spartageo1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
16
arrowos dene yakında 13.0 çıkacak
Hocam yeni gördüm mesajınızı 3-4 gün önce arrowos'a geçtim gerçekten miui 12.5'ten sonra ilaç gibi geldi bir rom bu kadar mı fark yaratır gram kasma donma yok tek sorunu şarjı biraz fazla gidiyor bunun için nasıl bir çözüm yolu izleyebilirim?

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
stock rom arıyorsanız geçin endonezya 11.0.7 ye bakın keyfinize. bosuna macera aramayın artım bu telefona.

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
31
stock rom arıyorsanız geçin endonezya 11.0.7 ye bakın keyfinize. bosuna macera aramayın artım bu telefona.
Hocam bende custom rom kurmayı düşünüyorum ama bl açınca sertifika gidiyor netflix falan 480p oluyormu custom romda birde 11.0.7 ye mi flash ile düşürebiliyormuyuz sıkıntı çıkarmı?

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Düşürebilirsin sıkıntı olmaz. Sertifika konusunda net bilgim olmamakla birlikte stok romlarda zaten sertifika sorunu olmuyor.Ancak emin olayın dersen orangefox twrp kurarak eu rom lara gecis yapabilirsin. Eu 11.0.7 örneğin.. Bunlarda sertifika sorunu yok

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
31
Düşürebilirsin sıkıntı olmaz. Sertifika konusunda net bilgim olmamakla birlikte stok romlarda zaten sertifika sorunu olmuyor.Ancak emin olayın dersen orangefox twrp kurarak eu rom lara gecis yapabilirsin. Eu 11.0.7 örneğin.. Bunlarda sertifika sorunu yok
Stock romda bl açıp kullanayım dedim baktım netflix falan inmiyor bi şekilde kurdum hem kalite falan düşük oluyor diye kapattım bıktım miui kasmasından redmi note 8 e miui 13 gelecek gelecek dediler onuda iptal etmişler belki dedim 13 de daha iyi olur diye

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Stock romda bl açıp kullanayım dedim baktım netflix falan inmiyor bi şekilde kurdum hem kalite falan düşük oluyor diye kapattım bıktım miui kasmasından redmi note 8 e miui 13 gelecek gelecek dediler onuda iptal etmişler belki dedim 13 de daha iyi olur diye
Hocam bu telefon için kesin olarak söyleyebilirim ki miui11 den sonra bu telefon hiç daha iyi olmadı. Her gelen güncelleme telefonu berbat etti. Görselliğe ve yeniliklere takılmadan MIUI 11 kurup keyfine bakmak lazım.

erayds

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
31
Hocam bu telefon için kesin olarak söyleyebilirim ki miui11 den sonra bu telefon hiç daha iyi olmadı. Her gelen güncelleme telefonu berbat etti. Görselliğe ve yeniliklere takılmadan MIUI 11 kurup keyfine bakmak lazım.
Teşekkür ederim

53cagri53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağrı
Cihazım
note 8
Konular
2
Hocam yeni gördüm mesajınızı 3-4 gün önce arrowos'a geçtim gerçekten miui 12.5'ten sonra ilaç gibi geldi bir rom bu kadar mı fark yaratır gram kasma donma yok tek sorunu şarjı biraz fazla gidiyor bunun için nasıl bir çözüm yolu izleyebilirim?
12.1 güncelleme verdi son güncellemeden sonra kamerada düzenleme oldu bi bak istersen.Pil konusunda birşey diyemeyeceğim.
13ü bekleme çok eksik parçası var.(Arrow os telegram)

Üst Alt