Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
Bataryayı ben takmadım, 40₺ verip telefoncuya taktırdım. 20 dakikada teslim ettiler. Şu anlık çok memnunum. Başka Deji kullanan arkadaşlarım da var, tavsiye ederim hocam. :)
hocam merhaba dun endonezya 10.3 romuna gectim, bu android sistem bildirimini kapatıyorum, nasil kapatilir bir bilginiz varmi? ayarlarina girdigimde kapatmama izin vermiyor birde hocam bu stock rom olmasina ragmen google playde sertifikasiz gozukuyor sebebi nedir

Son düzenleme:

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Telefonu satmayı düşünüyordum yeni tel aldığım icin ama 2.5 civarına elden cıkarıcağıma yedek telefon olarak kalması daha mantıklı geldi 😂

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
hocam merhaba dun endonezya 10.3 romuna gectim, bu android sistem bildirimini kapatıyorum, nasil kapatilir bir bilginiz varmi? ayarlarina girdigimde kapatmama izin vermiyor birde hocam bu stock rom olmasina ragmen google playde sertifikasiz gozukuyor sebebi nedir
Vallahi bildirim olayını bilmiyorum hocam. İzin vermiyorsa yapacak bir şey yok yüksek ihtimalle.

BL kilidi açık olunca stok romda, sertifikasız olarak görünür. Kaldı ki eski sürümlerde sertifikalı göstermek çok zor şu an.

Endonezya 10.0.3 yerine EU 11.0.7 kurmanız daha mantıklı bence. EU rom BL kilidini kapalı gösteriyor sisteme diye biliyorum.

kaptangüler

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
12
Vallahi bildirim olayını bilmiyorum hocam. İzin vermiyorsa yapacak bir şey yok yüksek ihtimalle.

BL kilidi açık olunca stok romda, sertifikasız olarak görünür. Kaldı ki eski sürümlerde sertifikalı göstermek çok zor şu an.

Endonezya 10.0.3 yerine EU 11.0.7 kurmanız daha mantıklı bence. EU rom BL kilidini kapalı gösteriyor sisteme diye biliyorum.
teşekkürler ederim hocam selamlar

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
3 senelik cihaz. Endonezya romuyla neredeyse 15 saat aldım denebilir. Sürümü 10.3.2.0. Bloatware yaptım, rootlu, Orangefox recovery kurulu. Otomatik güncelleme uyarısı almamak için build.prop dosyasından sürümü 12.5.3.0 olarak değiştirdim.
Yalnız hocam tam şarj sonrası cihazın çalışma süresi 15 saat, ekran süreniz 15 saat değil. Ekran süresi, attığınız son ekran görüntüsündeki "Ekran" seçeneğine tıklayınca görünür.

Misal ben %90'dan %67'ye 2 saat 20 dakika ekran süresi almışım. Ama cihazın %90'dan sonraki açık kalma süresi 8 saat, ekran sürem 8 saat değil.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sozerry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
0
Yalnız hocam tam şarj sonrası cihazın çalışma süresi 15 saat, ekran süreniz 15 saat değil. Ekran süresi, attığınız son ekran görüntüsündeki "Ekran" seçeneğine tıklayınca görünür.

Misal ben %90'dan %67'ye 2 saat 20 dakika ekran süresi almışım. Ama cihazın %90'dan sonraki açık kalma süresi 8 saat, ekran sürem 8 saat değil.
Çok pardon hocam bilmiyordum düzenleyeyim o zaman tekrar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

6 buçuk saat ekran süresi almışım. Bir ara aktif olarak Call Of Duty oynamıştım. O zamanlarda da 6 saat civarı ekran süresi almıştım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kardesim orange fox var bendede bu romu linklermisin bana birde bu rom android kac ?
Android sürümü 9 stock rom. Buyrun hocam buda linki:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-26-12-30-39-617_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2023-03-26-12-30-39-617_com.miui.securitycenter.png
    66,2 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_2023-03-26-12-30-46-115_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2023-03-26-12-30-46-115_com.miui.securitycenter.png
    62,9 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2023-03-26-12-30-48-338_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2023-03-26-12-30-48-338_com.miui.securitycenter.png
    53,1 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_2023-03-26-12-30-53-320_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2023-03-26-12-30-53-320_com.miui.securitycenter.png
    50,9 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Bizde son durum bu 3 sene oldu pili değişsemmi diye düşünüyorum bir yandada poco f5 mi alsammı diye kafamı kurcalıyor ama halen bu telefonun 2 senesi var pili değiştirsem

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Bizde son durum bu 3 sene oldu pili değişsemmi diye düşünüyorum bir yandada poco f5 mi alsammı diye kafamı kurcalıyor ama halen bu telefonun 2 senesi var pili değiştirsem
Bence imkanınız varsa yeni cihaz alın ülkenin durumundan dolayı her gecen saniye daha da fakirleşiyoruz ben redmi note 10 pro aldım mart aynında cihaza ben aldıktan sonra 3 kere zam geldi 2 senelik cihaz olmasına rağmen iyiki zamanında almışım diyorum

10 saniye sonra dumanla haberleşmek zorunda kalabiliriz....

Bu arada performans olarak redmi note 8 bana da yetiyordu kamera ve pil için yeni cihaza geçmiştim ama yeni cihaza geçince fark ettim note 8 in ne kadar yavaşlamış olduğunu ara sıra note 8 i yinede kullanıyorum ama öyle rahatsız eden bi performans düşüklüğü yok gayet yeterli bi cihaz yedek olarak duruyor bende

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Bence imkanınız varsa yeni cihaz alın ülkenin durumundan dolayı her gecen saniye daha da fakirleşiyoruz ben redmi note 10 pro aldım mart aynında cihaza ben aldıktan sonra 3 kere zam geldi 2 senelik cihaz olmasına rağmen iyiki zamanında almışım diyorum

10 saniye sonra dumanla haberleşmek zorunda kalabiliriz....

Bu arada performans olarak redmi note 8 bana da yetiyordu kamera ve pil için yeni cihaza geçmiştim ama yeni cihaza geçince fark ettim note 8 in ne kadar yavaşlamış olduğunu ara sıra note 8 i yinede kullanıyorum ama öyle rahatsız eden bi performans düşüklüğü yok gayet yeterli bi cihaz yedek olarak duruyor bende
Hocam 2 hafta önce note 12 pro 5g aldım note 8 i verip üstüne 4 bin verdim 0 cihaz yurtdışı gayet yeterli performans olarak eşşekten inip ata binmiş gibi oldum 😅

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Hocam 2 hafta önce note 12 pro 5g aldım note 8 i verip üstüne 4 bin verdim 0 cihaz yurtdışı gayet yeterli performans olarak eşşekten inip ata binmiş gibi oldum 😅
Cok iyi fiyata almışsınız nerden aldınız?

Üst Alt