Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Redmi Note 8 kullanıcıları için ekran süresini paylaşmak adına açıyorum.Daha önce konusu açılmıştı,ancak sabite almak ve kalıcılığını sağlamak adına,bu konuya yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.açıklamada belirttim hocam :$
Anladım hocam elinize sağlık :)

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Hersey süper ilerliyorken bu süre ile 10 saati aşmam gerekirken günü 7.8 saat ile kapatıyorum, andorid sistemi ve diger kismi batarya sömürüyor hatta andorid sistemi bazen ekranin üzerinde günü kapatıyor o derece bir sömürme söz konusu, bunu çözebilsek 10 saati rahat bir şekilde asacak, farkli zamanlardaki ekran sürelerimide atıyorum hersey güzel giderken dedigim gibi %50 lere gelince andorid sistemi xiamio sanki turbolari devreye alıyor dur abi 8 saati aşamayız dercesine sistemi hızlandırıyor
Sürüm india 11.0.4

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hersey süper ilerliyorken bu süre ile 10 saati aşmam gerekirken günü 7.8 saat ile kapatıyorum, andorid sistemi ve diger kismi batarya sömürüyor hatta andorid sistemi bazen ekranin üzerinde günü kapatıyor o derece bir sömürme söz konusu, bunu çözebilsek 10 saati rahat bir şekilde asacak, farkli zamanlardaki ekran sürelerimide atıyorum hersey güzel giderken dedigim gibi %50 lere gelince andorid sistemi xiamio sanki turbolari devreye alıyor dur abi 8 saati aşamayız dercesine sistemi hızlandırıyor
Sürüm india 11.0.4

11.0.5 yorumları çok iyiydi hocam neden güncellemediniz temiz kurulum ile

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
11.0.5 yorumları çok iyiydi hocam neden güncellemediniz temiz kurulum ile
Guncelleyecegim hocam 2 gün oldu banada geleli, temiz bir hard reset yapacağım sonra üzerine onu kuracağım tekrar hard reset yapacağım, telefondakileri aktaramadim musait değildim format atip temiz kurulum yapacağım için ondan kurmadım daha, açıkçası pekde beklentim yok çünkü bakıyorum hala andorid sistemi ondada sömürüyor ilk etaplarda süre 10 saatlerde oluyor bu romdada öyleydi sonra andorid sistemi felaket biçimde tüketime geçiyor bakin örneğin suan aktif durumu atayim sarj %100 hala düşmüyor bu istatistik ile rahat 10 saat aşmak gerekirken dur abi napiyorsun 8 saati aşamayız dercesine çalışıyor sistem 11 sürümlerinde

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Guncelleyecegim hocam 2 gün oldu banada geleli, temiz bir hard reset yapacağım sonra üzerine onu kuracağım tekrar hard reset yapacağım, telefondakileri aktaramadim musait değildim format atip temiz kurulum yapacağım için ondan kurmadım daha, açıkçası pekde beklentim yok çünkü bakıyorum hala andorid sistemi ondada sömürüyor ilk etaplarda süre 10 saatlerde oluyor bu romdada öyleydi sonra andorid sistemi felaket biçimde tüketime geçiyor bakin örneğin suan aktif durumu atayim sarj %100 hala düşmüyor bu istatistik ile rahat 10 saat aşmak gerekirken dur abi napiyorsun 8 saati aşamayız dercesine çalışıyor sistem 11 sürümlerinde
Android sistemi maalesef tüm romlarda böyle Redmi Note 8 de hepsini denedim eu miroom global miui pro bunu kernel ile aşabiliyorsunuz bunun içinde kernel ve root gerekiyor.Mi Flash ile fastboot üzerinden kurun hocam debloat yapınca iyi bir süre vereceğini düşünüyorum.

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Android sistemi maalesef tüm romlarda böyle Redmi Note 8 de hepsini denedim eu miroom global miui pro bunu kernel ile aşabiliyorsunuz bunun içinde kernel ve root gerekiyor.Mi Flash ile fastboot üzerinden kurun hocam debloat yapınca iyi bir süre vereceğini düşünüyorum.
Root falan var hocam kernel işine girmedim daha olmadi onlarada girecegiz, 11 sürümlerinde bıkmıyorum noldu bu cihazlara googlenin programlari birseyleri dayatmasi mi etkili oldu bilmiyorum sürekli baskilari var biliyorsunuz, bu cihaz sarj performansiyla baya ön plandaydi ilk ciktiginda bu cihazla ben 14 ila 20 saat ekran süresi aliyordum sattim tekrar aldim falan derken bu 6.cihazim falan oldu redmi note 8 ve yeni gelenler 11 sürümü ile geliyor ve eski 10 sürümünede düşsem ilk etap 12.30 saat falan aliyorsun sonra 10 saat falan sabitliyor bilmiyorumda sanirim google birseyleri hallediyor arka planda, ayrica gereksiz tüm google uygulamalarini silmeme rağmen 11 sürümlerinde de 8 saati aşmak zor ilk etap asiyorsun sonra turbolar devreye giriyor sanki, bakin suandaki anlik gidişata bakar misiniz bu süre ile uçmak lazim ama nerde gün sonu 8 saati asamiyor

Anroid sistemi cakal bekliyor abi sen az takıl ben %50 lere gelince halledicem seni diye bekliyor orda karaktersiz şey :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Root falan var hocam kernel işine girmedim daha olmadi onlarada girecegiz, 11 sürümlerinde bıkmıyorum noldu bu cihazlara googlenin programlari birseyleri dayatmasi mi etkili oldu bilmiyorum sürekli baskilari var biliyorsunuz, bu cihaz sarj performansiyla baya ön plandaydi ilk ciktiginda bu cihazla ben 14 ila 20 saat ekran süresi aliyordum sattim tekrar aldim falan derken bu 6.cihazim falan oldu redmi note 8 ve yeni gelenler 11 sürümü ile geliyor ve eski 10 sürümünede düşsem ilk etap 12.30 saat falan aliyorsun sonra 10 saat falan sabitliyor bilmiyorumda sanirim google birseyleri hallediyor arka planda, ayrica gereksiz tüm google uygulamalarini silmeme rağmen 11 sürümlerinde de 8 saati aşmak zor ilk etap asiyorsun sonra turbolar devreye giriyor sanki, bakin suandaki anlik gidişata bakar misiniz bu süre ile uçmak lazim ama nerde gün sonu 8 saati asamiyor

Anroid sistemi cakal bekliyor abi sen az takıl ben %50 lere gelince halledicem seni diye bekliyor orda karaktersiz şey :)
Maalesef hocam,pil yüzdesi azaldıkça yüzde başına verdiği süre de azalıyor anlamış değilim biraz rom biraz cihaz biraz da kernel ile alakalı :(

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Sürüm india 11.0.4

Ryzen kernel kullanin Android sistemi yok oluyor

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Maalesef hocam,pil yüzdesi azaldıkça yüzde başına verdiği süre de azalıyor anlamış değilim biraz rom biraz cihaz biraz da kernel ile alakalı :(
Suan için bahsettigim eski sureleri alani cozebileni görmedim daha ama 10 sürümlerinde 11 e göre 2.3 saat fazla ekran süresi aliyorsun en azindan ama 11 de ki stabilite yok 10 sürümlerindede işte stabillikden gene vazgeçeceğim gerekirse eski surelerimi alabilsem cihaza yapmadigim iskence kalmıyordu abi sarji bitirmen gercekden imkansiz gibi birseydi, her konuda yazıyorum gene yazayim örneğin kalan %45 sarji bitirebilmek icin gece 12 de oturup araliksiz oyun açık sabah 6 sarj daha %10 uzerlerinde onuda bitirebilmek için arkada youtube muzik açık şekilde 1 saat kadar daha takıldım sabah 7 oldu ben bittim cihaz daha bana misin demiyor %5 anca mi ne oldu yeter dedim taktim sarja uyudum, her gün böyleydi bir kere tam performans verip sonra düşüş yaşamıyordum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ryzen kernel kullanin Android sistemi yok oluyor
Konusu varsa size zahmet paylaşırsaniz bakayim hocam, kernel işini bilmiyorum o yüzden rehberi varsa hani deneyeyim olmazsa, deneyeniniz var mi? Etkisi var mi baya ne dersiniz?

Üst Alt