Çözüldü Redmi Note 8 China Qcn Dosyası

TheEnG

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Note 9S
Konular
0
1.19.0 ve 2.29.0 Board ID'e sahip cihazlar için ayrı ayrı qcn var, bende günlerdir bu sorunla uğraşıyordum ama artık elimde mevcut
Hocam ben de Board ID = 2.9.0 yazıyor. Telefon Çin modeli Note 8

Laqqer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Laqqer
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Tekniker
Konular
5
Hocam ben de Board ID = 2.9.0 yazıyor. Telefon Çin modeli Note 8

Sizin Board ID numaranıza göre kullanmanız gereken qcn . VIP. Üyeliği olan yerden temin edildi.Kontol edilip günlerce test edildikten sonra başarılı sunuç verdi.Nasıl kullanılması gerektiğini forum kuralları gereği anlatmıyorum. Oluşabilecek sorunlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.

smtrcn27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Sizin Board ID numaranıza göre kullanmanız gereken qcn . VIP. Üyeliği olan yerden temin edildi.Kontol edilip günlerce test edildikten sonra başarılı sunuç verdi.Nasıl kullanılması gerektiğini forum kuralları gereği anlatmıyorum. Oluşabilecek sorunlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Hocam varsa note 8 china board id: 1.9.0 qcn dosyasini atabilir misiniz?

TheEnG

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Note 9S
Konular
0

Hocam yardımınız için teşekkürler. Emin olmak adına sormak istiyorum. Buradaki dosyanın adı REDMİ NOT8 2.29 BOARD lakin benim board 2.9.0 (Samsung). Bu qcn benim board içinde kullanılabilir mi ?

Son düzenleme:

t.avcu34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tunahan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Hocam bana da atabilirmisin 1.19 sürüm qcn dosyası lazım benim telefonda da aynı sorun var E de kalıyor

alicannn.34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Benimkide 2.29.0 board id numaralı redmi note 8 yardimci olur musunuz ne yapmam lazim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

1.19.0 ve 2.29.0 Board ID'e sahip cihazlar için ayrı ayrı qcn var, bende günlerdir bu sorunla uğraşıyordum ama artık elimde mevcut
Benimkide 2.29.0 board id numaralı redmi note 8 yardimci olur musunuz ne yapmam lazim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bendede redmi note 8 var. 2.29.0 board id. 4 g sorunu yasiyorum. İnternet edge oluyor birden. Yardimci olacak var mi ?

Son düzenleme:

MchTHsyN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xaomi Note 8
Konular
6