Yardım Redmi Note 8 Bluetooth Wifi Sorunu

_sorhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
RedMi Note 8
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.9
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar. Redmi Note 8 telefonumla 5G wifi bağlanmama rağmen , airdots bağlanınca kopmalar yaşıyorum. Neden olur ?

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
Merhabalar. Redmi Note 8 telefonumla 5G wifi bağlanmama rağmen , airdots bağlanınca kopmalar yaşıyorum. Neden olur ?
5 ghz tam frenkasta çalışmıyordur modemdeki ondan kopmalar yaşıyor olabilirsiniz.Telefonunuz 5 ghz le bağlantısını tam sağlamak için önceliği wifi ağına verir

Oyla:

_sorhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
RedMi Note 8
Konular
4
5 ghz tam frenkasta çalışmıyordur modemdeki ondan kopmalar yaşıyor olabilirsiniz.Telefonunuz 5 ghz le bağlantısını tam sağlamak için önceliği wifi ağına verir
Ama wifi kopuyor . Öncelik wifi ağına verilse Bluetooth kopması gerekmez mi ? Yanıt için teşekkürler bu arada.

Oyla:

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Aynı internet kopması sorununu Honor 7 ve Redmi Note 8 de yaşıyorum fakat Redmi Note 4 sıkıntısız çalışıyor. Telefondaki modemle alakalı olduğunu düşünüyorum. Mi Note 10 Lite ile de denedim, onunla da sorun yaşamadım.

Oyla:

bekir.colak27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bekir Çolak
Cihazım
Note 8
Konular
1
Aynı internet kopması sorununu Honor 7 ve Redmi Note 8 de yaşıyorum fakat Redmi Note 4 sıkıntısız çalışıyor. Telefondaki modemle alakalı olduğunu düşünüyorum. Mi Note 10 Lite ile de denedim, onunla da sorun yaşamadım.
Reis note 8 de aynı sorunu yaşıyorum evimdeki internette iş yerinde aldığım yerdeki internette sorun yaşanmıyor ve aldıgım ilk gün bendede sorun yaşanmıyordu bunun sebebi nedir ki

Oyla:

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Reis note 8 de aynı sorunu yaşıyorum evimdeki internette iş yerinde aldığım yerdeki internette sorun yaşanmıyor ve aldıgım ilk gün bendede sorun yaşanmıyordu bunun sebebi nedir ki
Hocam farklı modemlerde farklı ayarlarla denedim, tamamen rastgele bir şey. Airties modemde 2.4ghz 11.kanalda sıkıntı olmuyor hiçbir cihazda ama birebir aynı ayarlarda tenda modemde sıkıntı yaşıyorum. Bazı telefonlar sıkıntısız iki modemde de ama bazıları birinde sıkıntı yaşıyor. Muhtemelen modemin frekansı kulaklığınkiyle çakışıyor. Gerçi iki modem de 2.4ghz ama demekki ince ayarı farklı. İlginç bir durum. Telefondan telefona farketmesine ise hiçbir yorumum yok.

Oyla:
Üst Alt