Yardım Redmi Note 8 Bluetooth Sorunu

msonmezoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 9PKQ miui 11.0.3
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Redmi note 8 cihazla Samsung sound bar a bağlanıp müzik dinlemeye çalışıyor.Fakat müzik çalarken ses ara ara gidip geliyor.Bu noktada iletişim gecikiyormu yoksa bağlantı kopuyormu tam anlayamadım.Oysaki önceki cihazım lg g3 te aynı sound bar a bağlandığımda en küçük bir sorun yok.Ben açıkcası bluetooth un chip seti kalitesi ile ilgili olduğunu düşüyorum.Yada benim cihazda sorun var.Ayrıca 5-6 metreden sonra ses kalitesi düşüyor.Sizin bu konuda bir düşünceniz var ise yazarsanız sevinirim.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
ara ara ses gidip geliyor derken ses kısılıp tekrar mı açılıyor. Bunun sebebi telefonunuzda bildirim geldiğinde bunu anlamanız için ses kısılır tekrar açılır

Oyla:

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
ara ara ses gidip geliyor derken ses kısılıp tekrar mı açılıyor. Bunun sebebi telefonunuzda bildirim geldiğinde bunu anlamanız için ses kısılır tekrar açılır

tam anlayamadım ama sanki farklı birşey anlatmaya çalışıyor 5-6 metreden performans düşüyor falan diyor çünki

Oyla:

Caos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabutay
Cihazım
Note 8
Konular
8
Bluetooth adını değişince sorun çıkıyor.
Network ayarlarını sıfırlayın sorun kalmayacaktır

Oyla:

Müslüm1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Müslüm
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Bluetooth adını değişince sorun çıkıyor.
Network ayarlarını sıfırlayın sorun kalmayacaktır
Dediğini yaptım benim hala Bluetoothda sorun var kulaklık hoparlör falan baglarsam internet aşırı yavaşliyo kullanılamaz hale geliyo

Oyla:

Caos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabutay
Cihazım
Note 8
Konular
8
Dediğini yaptım benim hala Bluetoothda sorun var kulaklık hoparlör falan baglarsam internet aşırı yavaşliyo kullanılamaz hale geliyo
Bu işlem root gerektirir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Root yetkisi vermek istemiyorsanız şunu deneyebilirsiniz.
Ayarlar/internet paylaşımı/Internet paylaşım ayarlar/erişim noktası bandı/ 2.4 GHz yerine 5 GHz deneyin

Son düzenleme:
Oyla:

Eminhv 99

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
Xiomi not 8
Konular
0
Redmi note 8 cihazla Samsung sound bar a bağlanıp müzik dinlemeye çalışıyor.Fakat müzik çalarken ses ara ara gidip geliyor.Bu noktada iletişim gecikiyormu yoksa bağlantı kopuyormu tam anlayamadım.Oysaki önceki cihazım lg g3 te aynı sound bar a bağlandığımda en küçük bir sorun yok.Ben açıkcası bluetooth un chip seti kalitesi ile ilgili olduğunu düşüyorum.Yada benim cihazda sorun var.Ayrıca 5-6 metreden sonra ses kalitesi düşüyor.Sizin bu konuda bir düşünceniz var ise yazarsanız sevinirim.
Kardeşim cihazım eskiden iphone 5sdi i12 kulaklığım kusursuz çalışıyordu şimdi xiomi not 8 geçdim internet açıkken aynı şekilde blithoot ses kesilerek geliyor mobil veriyi açıyorum öyle bi sorun kalmıyor vifi ile bluthoot aynı anda çalışmıyor nedense yazılımsaldır inşAllah

Oyla:

yakupozen4735

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Samsung
Konular
0
Merhabalar bende redmi note 8 kullaniyorum wifi ve bluetueh hic acilmiyor ne yapmam gerek yardimci olur musunuz rica etsem

Oyla:
Üst Alt