Soru Redmi Note 8 Almayı Düşünüyorum?

Blues_3000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Forever
Cihazım
Redmi
Konular
12
Merhaba değerli arkadaşlar yaklaşık olarak bir ay önce Redmi Note 6 pro sıfır kapalı kutu KVK garantili telefon aldım.Genel olarak Note 6 pro dan memnunum ancak Note 8 çıkınca özellikleri baya güzel yani Note 8 almaya değer mi gerçekten sizlere sormak istiyorum şimdiden herkese teşekkür ederim.

1905

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
19
Bence Redmi serisi yerine Mi serisine bakın çok sorunlu olabiliyor ancak yinede redmi diyorsanız Note 8 pro ya bakın bence biraz daha ekleyerek.
Ben 1 senedir redmi 5 plus kullanıyorum daha hic problemini görmedim

Oyla:

Blues_3000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Forever
Cihazım
Redmi
Konular
12
1 aylık note 6 pro sahibiyim bugün de note 8 sipariş verdim bence aralarında çok fark yok ama güzel beyaz renk aldım
Öyle mi hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. Gerçekten en güzel rengi seçmişsiniz.

Oyla:

herhangibiri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer güven
Cihazım
Gmd Discover
Konular
0
bende eşime alacagım garantiyi umursamıyorum alacagım kişide note8 ve note 7 arasında 200 tl fark var hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum note7 nin ghost screen sorunu bir şehir efsanesi gibi dilden dile dolaşıyor bu sebepten biraz sogudum note 7 den ve note8 vs note7 kamera kıyaslamalarında note8 bir tık onde sanki 200 fazla verip note 8 e daha yakınım gibi ayrıca note8 beyaz rengi ve arkadaki 4 kamera cok havalı duruyor

Oyla:

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular
81
bende eşime alacagım garantiyi umursamıyorum alacagım kişide note8 ve note 7 arasında 200 tl fark var hangisini tercih etmeliyim bilmiyorum note7 nin ghost screen sorunu bir şehir efsanesi gibi dilden dile dolaşıyor bu sebepten biraz sogudum note 7 den ve note8 vs note7 kamera kıyaslamalarında note8 bir tık onde sanki 200 fazla verip note 8 e daha yakınım gibi ayrıca note8 beyaz rengi ve arkadaki 4 kamera cok havalı duruyor
Aralarinda 200 değil 50 60 lira oynuyor note 8 alın

Oyla:

sabriayrilmaz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Mert
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Üzerindeki işlemci markasının geçmişteki kariyeri pek olumlu değil... Fakat bunun için geçmişteki gibi kötü olmadığı yazılıp çizilmekte... Ben inanmıyorum ama inşallah öyledir.

Eğer değişen bir şey yoksa o işlemcide, iki yıla kalmadan telefon çöpe döner.

Kalmaz inşallah

Oyla:
Üst Alt