Rom Redmi Note 8/8T MSM Xtended v11.5 - OFFICIAL | 10 Q (20.11.14)

melonia38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Yani google uygulamaları dahil değildir Twrpden yüklemeniz gerekiyor konuda linkini verdim
Nasıl yükleniyor acaba? Ben romu yükleyip başlattım cihaz şuan bomboş rehberim de yok. Ne yapmam gerekiyor?

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Nasıl yükleniyor acaba? Ben romu yükleyip başlattım cihaz şuan bomboş rehberim de yok. Ne yapmam gerekiyor?
Kurulum kısmı konuda mevcut hocam eğer gappsı nasıl yüklerim derseniz Cihazi twrp modunda başlatın yükle kısmına gelin gapps zipini flaşlayın sonra cihazı yeniden başlatın bu kadar

melonia38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Tam olarak kurdum şuan görüşlerimi paylaşmadan edemeyeceğim. Şu ana kadar kurduğum en iyi rom diyebilirim. Çok akıcı ve güzel. Arayüzü hoşuma gitti. Miui 12 kadar olmasa da güzel :D Müzik sesi baya yüksek normalde ben kulaklıkla son seste dinleyip yine de kısık bulurdum. Bu sefer son seste açamıyorum. Müzik uygulaması çok hoşuma gitti. Teması ve louncheri bir sürü özellik sunmuş hoşuma gitti. İstediğim gibi simgeleri falan şekillendirebiliyorum. Tek sıkıntısı %50 ingilizce. Anlamakta zorlanıyorum bazen. :) Gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz cidden çok hoşuma gitti.

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Tam olarak kurdum şuan görüşlerimi paylaşmadan edemeyeceğim. Şu ana kadar kurduğum en iyi rom diyebilirim. Çok akıcı ve güzel. Arayüzü hoşuma gitti. Miui 12 kadar olmasa da güzel :D Müzik sesi baya yüksek normalde ben kulaklıkla son seste dinleyip yine de kısık bulurdum. Bu sefer son seste açamıyorum. Müzik uygulaması çok hoşuma gitti. Teması ve louncheri bir sürü özellik sunmuş hoşuma gitti. İstediğim gibi simgeleri falan şekillendirebiliyorum. Tek sıkıntısı %50 ingilizce. Anlamakta zorlanıyorum bazen. :) Gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz cidden çok hoşuma gitti.
Görüşleriniz için ben teşekkür ederim hocam Özelleştirme kısmı ingilizce olabilir hocam Rom offical güncelleme gelirse direk otadan indirip yükleyebilirsiniz

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 10
Konular
6
Evie launcher tavsiye ederim.aosp romlarda şuan için favorim

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Benimde hoşuma gitmişti fakat bende derin uykudan birkaç kere uyanmadı cihaz Msm kullanırken bende rom değiştirdim bu sorunu yaşayan varmı bu romda

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Benimde hoşuma gitmişti fakat bende derin uykudan birkaç kere uyanmadı cihaz Msm kullanırken bende rom değiştirdim bu sorunu yaşayan varmı bu romda

Neler görüyorum Allah'ım, yine cihaz değişmiş

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Neler görüyorum Allah'ım, yine cihaz değişmiş

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Ohooo hocam en az 3 cihaz değiştim şimdi Eko modda takılıyorum siz hiç değişmemişsiniz ama maşallah

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 10
Konular
6

Bende olmadı lakin ayarlar-pil de ultra power saving modunu kapatın.bende açık olmasına rağmen sıkıntı yok tekrar belirtiyorum

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Bende olmadı lakin ayarlar-pil de ultra power saving modunu kapatın.bende açık olmasına rağmen sıkıntı yok tekrar belirtiyorum
Birde WhatsApp bildirimlerini düzgün alamıyorum ne yaptıysam olmadı

Üst Alt