Soru Redmi Note 7'nin ayarlarında parmak izi ayarı yok.

meminkurucu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Herkese merhaba. Ben yeni Redmi Note 7 aldım ama parmak izi ayarı yoktu. Şifre yerinde sadece Yüz Verisi vardı. Bu neyden kayaklı olabilir? Hangi romu kurmalıyım? MIUI EU Beta kurarsam düzelir mi?

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Grafiker
Herkese merhaba. Ben yeni Redmi Note 7 aldım ama parmak izi ayarı yoktu. Şifre yerinde sadece Yüz Verisi vardı. Bu neyden kayaklı olabilir? Hangi romu kurmalıyım? MIUI EU Beta kurarsam düzelir mi?
Ekteki gibi ayarlardan ekleyebilirsiniz. Şifreler ve güvenlik kısmında Screenshot_2019-08-13-21-18-32-708_com.android.settings.jpg

meminkurucu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Parmak izi hariç diğer tüm ayarlar var. Sadece parmak izi yok. Şimdi MIUI EU Beta indiriyorum.

meminkurucu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Bende parmak izi seçeneği yok. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Çünkü sizin en son attığınız fotoğrafta EU Betada parmak izi olduğunu öğrendim.

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Grafiker
Bende parmak izi seçeneği yok. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Çünkü sizin en son attığınız fotoğrafta EU Betada parmak izi olduğunu öğrendim.
Hocam eu başlı başına mükemmel rom açıkça global a göre seçenekleri çok rom kurulumu ile ilgili bilginiz varsa sorunsuz olarak geçersiniz.
Önemli not rom kurulumu için twrp yükleyip twrp üzerine oregon fox twrp yüklemeniz gerekiyor normal twrp bende kurulum aşamasında hata vermişti bilginiz olsun.

Üst Alt