Yardım Redmi Note 7 Yardımlar

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Arkadaşlar Öncelikle Herkese Merhabalar Hayırlı Günler Diliyorum. 3-4 Tane soru sorucam da arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

1- Arkadaşlar Redmi Note 7 de Qr kod okutma var mı ? Varsa nasıl okutucaz yoksa ayrı mı indiricez ?
2- Telefonu televizyona nasıl yansıtırım ? Ekran yansıtma ile tam olarak nasıl yapıcaz ?
3- Batarya pil sağlığını öğrenme yolumuz var mı acaba ? En son bir arkadaşımız AccuBattary uygulama gösteriyor diyordu. İndirdim böyle gösteriyor. Sağlık kısmında bir şey göstermiyor.
4- Son olarak ise Uygulama kasası tam olarak nedir ne işe yarar ? Ana ekranda sola çevirdiğimde uygulama kasasına hoşgeldiniz diyor altta kabul felan var hiç kurcalamadım ne işe yaradığını bilmediğim için. Şimdiden Cevaplarınız ve yardımlarınız için çok Teşekkür Ederim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

,,,

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
1- QR Kod okuma var mı bilmiyorum bahsettiğiniz cihazda ancak bu üst düzey bir teknoloji değil yoksa da Google Play'de bulunan tonlarca QR kod okuma uygulaması var herhangi birini kullanabilirsiniz.

2- Ekran yansıtma için Ayarlar uygulamasında yansıt olarak arama yapın varsa çıkacaktır. Uygulama zaten nasıl yapılacağı hakkında bilgi verir size.

3- AccuBattery'nin pil sağlığını olcebilmesi için bir süre boyunca ölçüm yapabilmesi gerekiyor. Yani beklemeniz gerek. Alt kısımda ki sağlık sekmesine tıkladığınız ekranda yazacaktır gerekli ölçümleri yaptıktan sonra.

4-Uygulama kasası widgetlar ekleyebildiginiz ekstra bir ana ekran sayfası temelde. Kullanın, beğenirseniz kullanmaya devam edersiniz beğenmezseniz Ana Ekran ayarlarından devre dışı bırakırsınız.

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
1- QR Kod okuma var mı bilmiyorum bahsettiğiniz cihazda ancak bu üst düzey bir teknoloji değil yoksa da Google Play'de bulunan tonlarca QR kod okuma uygulaması var herhangi birini kullanabilirsiniz.

2- Ekran yansıtma için Ayarlar uygulamasında yansıt olarak arama yapın varsa çıkacaktır. Uygulama zaten nasıl yapılacağı hakkında bilgi verir size.

3- AccuBattery'nin pil sağlığını olcebilmesi için bir süre boyunca ölçüm yapabilmesi gerekiyor. Yani beklemeniz gerek. Alt kısımda ki sağlık sekmesine tıkladığınız ekranda yazacaktır gerekli ölçümleri yaptıktan sonra.

4-Uygulama kasası widgetlar ekleyebildiginiz ekstra bir ana ekran sayfası temelde. Kullanın, beğenirseniz kullanmaya devam edersiniz beğenmezseniz Ana Ekran ayarlarından devre dışı bırakırsınız.
Olur hocam dediğiniz gibi yapayım o zaman. Cevaplarınız için teşekkür ederim. AccuBattary ölçüm yaptıktan sonra size atarım hocam. O zaman duruma göre bataryayı değiştiririm veya değiştirmeyim. Yanıtlarınız için çok teşekkür Ederim. Tam olarak istediğim cevaplar buydu. Çok Teşekkür Ederim.<3

Üst Alt