Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

rcredmis2

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
8
Tam ekran hareketleri çalışmayan hocalarım, ayarlardan önce tuşlara sonra tekrar tam ekran hareketlerine geçin ve yeniden başlatın cihazı muhtemelen düzelecektir.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Başta Tam ekran hareketleri çalışmadı bende. Kontrol merkezini kapatıp tekrar tam ekran ayarına geçtim çalıştı.sonra kontrol merkezini yine açtım sorun yok şimdi.

dogas225

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğa Savaş D
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
MİUİ 12
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MİUİ 12 ile ilgili görüşlerimi sizlere şöyle aktarayım arkadaşlar.
Çoğu kişi animasyonların kastığını söylüyor ama bende animasyonlar kasmıyor telefon direkmen donuyor kalıyor uzun bir süre.
Kendi kendine reset atıyor bazen.
Şarjım okadar belirsiz davranıyor ki gün içinde tam dolu şarjı bitirip 2. kez şarja taktım.Ancak bu sefer de şarjım bitmiyor tek korkum bataryaya zarar vermesi.
Ek olarak bu karmaşalar anakartı yakabilir,ihtimali çok düşük ama ben bunu huawei telefonumda yaşamıştım.
Çok konuşulcak birşey yok aslında 1 hafta sonra bu sorunların hepsinin gideceğini ondan sonrasında ise ufak tefek kasılmalar ile bugları düzeltmelerini bekleriz.

ÖNEMLİ
Eğer ki indirirseniz play store apksı play hizmetleri apksı bulmak için uğraşmayın.Çalışmıyor.
MİUİ 12 gaps downloader diye aratarak çince ama tek butonla uyumlu paketleri yükleyen uygulamayı indirebilirsiniz.

Son düzenleme:

dogas225

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğa Savaş D
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Arkadaşlar tam olarak emin olmadığım halde sizinle paylaşmak istediğim bir olay gerçekleşti.
Magisk flashladıktan sonra telefonun bir süredir donmadığını fark ettim telefonla deli gibi her yere girip çıktım yine de donmadı kontrol paneli bile açılırken kendine reset atan telefon düzeldi.
Umarım sizler de telefonu rootladıktan sonra miui 12 betasında donma sorununu çözebilirsiniz.

Serkanpro

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan Dere
Cihazım
redmi note 7pro
Meslek
Muhasebeci
Konular
20
Daha önce konu da açmıştım fakat yanıt bulamadım cihazım redmi note 7 pro ve global sürüm miui12 ve android 10 hiçbiri gelmedi ne zaman gelir acaba ve global den eu roma geçilir mi cevaplarsanız çok sevinirim

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
591
MİUİ 12
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MİUİ 12 ile ilgili görüşlerimi sizlere şöyle aktarayım arkadaşlar.
Çoğu kişi animasyonların kastığını söylüyor ama bende animasyonlar kasmıyor telefon direkmen donuyor kalıyor uzun bir süre.
Kendi kendine reset atıyor bazen.
Şarjım okadar belirsiz davranıyor ki gün içinde tam dolu şarjı bitirip 2. kez şarja taktım.Ancak bu sefer de şarjım bitmiyor tek korkum bataryaya zarar vermesi.
Ek olarak bu karmaşalar anakartı yakabilir,ihtimali çok düşük ama ben bunu huawei telefonumda yaşamıştım.
Çok konuşulcak birşey yok aslında 1 hafta sonra bu sorunların hepsinin gideceğini ondan sonrasında ise ufak tefek kasılmalar ile bugları düzeltmelerini bekleriz.

ÖNEMLİ
Eğer ki indirirseniz play store apksı play hizmetleri apksı bulmak için uğraşmayın.Çalışmıyor.
MİUİ 12 gaps downloader diye aratarak çince ama tek butonla uyumlu paketleri yükleyen uygulamayı indirebilirsiniz.

Hocam bende de aynı şekilde 2 defa donma sonrasında resetleme oldu maalesef 2. cevabınızda magisk sonrası donma olmadığını yazmışsınız ben romdan hemen sonra magisk kurmuştum ve uygulama yükleme sonrası bir süre kullandıktan sonra oldu. Umarım sorun çözülür sonraki güncelleme ile

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Google uygulamaları var mı bu sürümde ?

bedelsiz25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1
Arkadaşlar sizin anlattiginiz donma kilitlenme kasma hiç bir sorun la karşılaşmadım tam ekran olayı dahil gayet stabil bir şekilde kullanıyorum oranfox twrp ile İlk önce Data sildim sonra romu telefona attım sonra wipi leri yaptım anladığım kadarıyla sizler bir yerde yanlış yapıyorsunuz ve son olarak şars gayet güzel gidiyor

arasa11

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ARDA
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Tekrardan Magisk kurmam gerekiyor mu ? Bu işlerde yeniyim :D

junglejackson

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kurtuluş
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
Hocam 2 gün önceki açılan konudaki MIUI 12 20.04.28 versiyonunu yükledim fakat telefonda kasmalar, takılmalar oluyor tarayıcıdan video açtığımda ekran 2 saniyede bir kapanıp açılıyor sadece telefonu kapatıp açınca kendine geliyor birkaç sorun daha var. Bu başlıkta 20.04.27 versiyonunu atmışsınız sizce ona geçersem bu hatalar düzelir mi?

Üst Alt