MIUI 11 Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Beta 20.3.26_Kararlı 11.0.1.0 Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Ahizenin üstünde ve içindeki tozları,iyice çiğnenmiş olan sakızı bastırarak ve yuvarlayarak temizleme yöntemi...
Kendi cihazımda oldukça işe yarıyor, 2 haftada bir uyguluyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
[/QUOTE
Tamam hocam hemen feniyorim
Selamlar evet ahize sisi düşük.
Dip not:Sakız yöntemi işe yaramaz:)))))
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar kurmayın hocam sıkıntılar var ahize sesi,uygulama kasası.16 sürüm çok daha iyi
Hocam en az 10 kez sakız ile pislikleri aldım sonuç değişmedi bide mixerpath xml dosyasına göz atayım

Hocam en az 10 kez sakız ile pislikleri aldım sonuç değişmedi bide mixerpath xml dosyasına göz atayım
25 Kr zarara girdik :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

IBAN verin, yollayayım size zararınızı

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
IBAN verin, yollayayım size zararınızı

Hocam bana rom önerin stabil olsun yeter pil süresi önemli değil sadece akıcı ve kasma olmasın öneriniz nedir ?

Önceki telefonumda rom denemekten strese giriyordum 3 yıl boyunca Her hafta rom degistiriyordum sonra telefonu kardeşime verdim dedim ki kendime note 7 alıp şu rom işinden kurtulayim eski modellerden bıktım dedim . Ve bi bakıyorum ki her gün rom deniyorum ve beni strese sokuyor istediğimi bulamayinca :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Hocam bana rom önerin stabil olsun yeter pil süresi önemli değil sadece akıcı ve kasma olmasın öneriniz nedir ?

Önceki telefonumda rom denemekten strese giriyordum 3 yıl boyunca Her hafta rom degistiriyordum sonra telefonu kardeşime verdim dedim ki kendime note 7 alıp şu rom işinden kurtulayim eski modellerden bıktım dedim . Ve bi bakıyorum ki her gün rom deniyorum ve beni strese sokuyor istediğimi bulamayinca :D
Valla hocam, Sayın cohci52 hocam yakın zamana kadar sizin şu an kullandığınız cihazı kullanıyordu ve her türlü AOSP romları vs deniyor ama sonunda yine EU Beta ya dönüyordu, kendisini davet edelim ve size uygun bir rom önersin inşallah

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Valla hocam, Sayın cohci52 hocam yakın zamana kadar sizin şu an kullandığınız cihazı kullanıyordu ve her türlü AOSP romları vs deniyor ama sonunda yine EU Beta ya dönüyordu, kendisini davet edelim ve size uygun bir rom önersin inşallah

İnsallah hocam rom denemekten saçımda siyah saç kalmadı :D nereden bulastim bu rom işine herşey küçükken aldığım Galaxy pocket ile baslati 7 senedir rom içindeyim

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
İnsallah hocam rom denemekten saçımda siyah saç kalmadı :D nereden bulastim bu rom işine herşey küçükken aldığım Galaxy pocket ile baslati 7 senedir rom içindeyim
Allah yardımcınız olsun hocam
Denemediğim rom kalmadı rn7 de bazen günde abartmıyorum 6 rom değiştirdiğim olmuştu En son eu beta 9.11.14 te kaldım hem stabillik hemde batarya açısından, son sürümlerde durum nedir bilemem ben eu beta 20.1.16 yı kullanıyorum şu an ama cihaz mi 9t pro.Gayet stabil şimdilik.Burda cihazı kullananların tavsiyesi daha önemli tabi.

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alitoprax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
Allah yardımcınız olsun hocam
Denemediğim rom kalmadı rn7 de bazen günde abartmıyorum 6 rom değiştirdiğim olmuştu En son eu beta 9.11.14 te kaldım hem stabillik hemde batarya açısından, son sürümlerde durum nedir bilemem ben eu beta 20.1.16 yı kullanıyorum şu an ama cihaz mi 9t pro.Gayet stabil şimdilik.Burda cihazı kullananların tavsiyesi daha önemli tabi.

Bende bir deneyeyim ozaman hocam 9.11.14 eu yu . En son geçen hafta 4 günlük oxygen os deneyimim oldu pil performansı beni şaşırtmıştı ama ufak tefek sorunlar ve MIUI kadar güzel bir arayüze sahip olmadığı için tekrar euya dondum . Aslında dünkü güncellemeyi kurmadan önce memnunumdum takı Kur'an'a kadar . ahize sesi azaldı baya .

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-01-22-22-35-09-036_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-01-22-22-35-09-036_com.miui.securitycenter.jpg
    257,8 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_2020-01-22-22-35-13-688_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-01-22-22-35-13-688_com.miui.securitycenter.jpg
    110,9 KB · Görüntüleme: 14

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Bende bir deneyeyim ozaman hocam 9.11.14 eu yu . En son geçen hafta 4 günlük oxygen os deneyimim oldu pil performansı beni şaşırtmıştı ama ufak tefek sorunlar ve MIUI kadar güzel bir arayüze sahip olmadığı için tekrar euya dondum . Aslında dünkü güncellemeyi kurmadan önce memnunumdum takı Kur'an'a kadar . ahize sesi azaldı baya .
Evet son sürümde sorun var maalesef.

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Sizu eu stabil 11.0.4.0 sürümüne davet ediyorum. Beta %95 oranında stabil bir rom ama beta olduğundan sorun çıkarmayacağı anlamına gelmez. Eu stabil her açıdan nefis bir rom tavsiye ederim.

presszz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Akıcı mı beyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt