Soru Redmi note 7 vowifi

Triac

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
P20pro
Konular
1
Merhaba,
Redmi note 7 almayı düşünüyorum Yanlız evimde hat çekmesi ile ilgili sorun var. Vodafone ile bu cihazda vowifi kullanabilen var mı?

zng67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zng67
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
VHKİ
Konular
0
Bl kilidi kapalı. Android 10 global versiyon yüklü. kodlarla volte ve vowifi açıyorum. volte çalışıyor ama vowifi çalışmıyor. Hat Bimcell.
Çözüm önerisi olan varsa buyursun. kilit açmadan yapabileceğim bişey var mı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-28-15-42-01-291_com.tmob.AveaOIM.jpg
    Screenshot_2020-07-28-15-42-01-291_com.tmob.AveaOIM.jpg
    352,3 KB · Görüntüleme: 37
Oyla:

Kingrider

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kingrider
Cihazım
Redmi Note 7 64
Meslek
Tekniker Adayı
Konular
16
Ben vodofone operatorune geçtim bende vowifi ve volte direk açık geldi. Diğer operatörlerde volte sorunlu çalışıyor cihazda vowifi hiç çalışmıyor. Redmi note 7 için konuşuyorum. Vodofone operatöründe sorunsuz bir biçimde çalışıyor. Çok kullanışlı bir özellik. Ben kod vs. girmemiştim direk açıldı. Ama kod girince de ayarlardan kapatıp açabiliyoruz vodofone için. Tavsiye ederim kesinlikle.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bl kilidi kapalı. Android 10 global versiyon yüklü. kodlarla volte ve vowifi açıyorum. volte çalışıyor ama vowifi çalışmıyor. Hat Bimcell.
Çözüm önerisi olan varsa buyursun. kilit açmadan yapabileceğim bişey var mı
Bende Türk Telekom ve Turkcell vardı. Türk telekomu vodofone operatorune geçirmeden önce çok uğraştım kod vs. Hiçbir şekilde çalışmadı. Turkcell de de çalışmıyor resmi olarak desteklemedikleri için. Tonlarca kez şikayet yazdım yok cihazınız desteklemiyor felan yazdılar hep bende vodofone geçtim rahat rahat kullanıyorum. Yani operatorü taşımadan onu kullanmak zor. Volte de zaten sorunlu çalışıyor vodofone dışında bu telefon için. 155,168 vs. Numaralar aranmıyordu bende sunucu hatası diyordu. Ama vodofone da olmuyor böyle sorunlar.

Vo wifi kodu ne bende sade vo lte açıldı yazdım kodla
Vowifi redmi note 7 için kod girseniz de vodofone dışında operatorlerde çalışmıyor.

Oyla:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Merhaba,
Redmi note 7 almayı düşünüyorum Yanlız evimde hat çekmesi ile ilgili sorun var. Vodafone ile bu cihazda vowifi kullanabilen var mı?
Vodafone ile kod girmeye gerek olmadan direkt ayarlardan Vowifi açarak kullanmaya başlayabilirsiniz hocam.

Oyla:

tahacld

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
RN8
Konular
2
Bir buçuk sene geçmiş üstünden :) ama öyle Vodafone'da sorunsuz.

Oyla:

zngdev67

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Memur
Konular
14
Bimcell sim kartımı rn9s e taktığımda volte ve vowifi çalışıyor ancak rn7 ye taktığımda sadece volte çalışıyor.
Bi ara rn 6 da bat dosyaları ile çalışıyordu volte. Bu telefon için o şekilde bir çözüm olamaz mı.

Bimcell sim kartımı rn9s e taktığımda volte ve vowifi çalışıyor ancak rn7 ye taktığımda sadece volte çalışıyor.
Bi ara rn 6 da bat dosyaları ile çalışıyordu volte. Bu telefon için o şekilde bir çözüm olamaz mı.

Oyla:

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Türkcell de rootsuz Vowifi yi çalıştıran varmı?

Oyla:
Üst Alt