Yardım Redmi note 7 video sürekli odaklama sorunu

AncientBehemoth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Timuçin
Cihazım
Mi Max
Konular
2
Merhaba. Cihazda video kaydederken sürekli odaklama yapıyor ileri geri ve bu da videolarda sıkıntıya yol açıyor. Stock kamera uygulaması ve gcam uygulamasında aynı şekilde kendi kendine odaklama yapıp videonun içine ediyor resmen. Cihaz sürümü 10.2 idi. Son sürüme güncelleme yapınca da sorun düzelmedi maalesef. Her iki uygulamanın ayarlarını teker teker denedim ama sonuç aynı. Nedir sizce sorun?

riyan78

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Riyan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Merhaba, bizde telefonu alalı 2 gün oldu video çekiminde problem var acaba söz ettiğiniz problem bizimkisiile aynı mı.? link teki videoyu incelerseniz sabit kare çekiminde bile yapıyor bunu. Özellikle 3.saniye - 7. saniye ve 21. 27. - 28 . saniyelere dikkat

Son düzenleme:
Oyla:

miu_miu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
miu
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
problemi çözebildiniz mi acaba

Oyla:

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Bu sorun genel bir sorun maalesef fotoğrafı çok iyi olsa da videosu çok baaşrılı değil. 1080p 60 fps ye alırsanız biraz daha azalıyor bu sorun ama bu seferde eis devreden çıkıyor. Özellikle gece çekimlerinde odak kaçırmayı çok yapıyor.

Oyla:

miu_miu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
miu
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
sizde de var mı hocam aynı sorun. ben bu yüzden garantiye vereyim diye düşünüyordum. tek bir kişiden yardım alamadım.

Oyla:

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
sizde de var mı hocam aynı sorun. ben bu yüzden garantiye vereyim diye düşünüyordum. tek bir kişiden yardım alamadım.
Var ama açıkçası çok video çekmediğim için kafaya takmadım ben. İncelemeleri izlerseniz aynı sorundan orada da bahsedilmiş. Tabii sizdekini de görmeden ent bir şey diyemem özellikle aynı sahneyi çekerseniz çok bir sorun olmuyor saedce video çekerken hareket ederseniz oluyor bende.

Oyla:

miu_miu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
miu
Cihazım
redmi note 7
Konular
0
evet farklı ışık alanlarına geçildiğinde kamera flulaşıp tekrar o alana odaklanma gerçekleştiriyor. haliyle video kaydını sonradan izlediğinizde de odaklanma çabaları çıkmış oluyor

Oyla:
Üst Alt