Yardım Redmi Note 7 sol ekrandaki kısayol sayfası yardım

sesko86

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Sesko
Cihazım
Redmi note 7
Arkadaşlar öncelikle herkese selam. 2 gün önce sol ekrandaki kısayollara guncelleme geldi ve en altta google arama widgeti ve en üstte hava durumu widgeti geldi. Heryere baktim ama bunları kaldıramadım yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Kullandığım rom: 10.3.6 global

Bu arada resim ekleyemiyorum dosya ekleye tıklayınca "Bu eylemi hiçbir uygulama gerçekleştiremez" yazıyor.

fatihkacann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Fatih
Cihazım
Redmi Note 7
kardeşim sen söyledikten sonra farkettim bende ama zannedersem gömülü gibi kaldırılabılecegını zannetmiyorum .

sesko86

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Sesko
Cihazım
Redmi note 7
kardeşim sen söyledikten sonra farkettim bende ama zannedersem gömülü gibi kaldırılabılecegını zannetmiyorum .
Aklıma birşey geliyor ama henüz daha denemedim. Hava durumu ve Google'yi silip tekrar yuklersem belki kaybolurlar.

Roadronners

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Fatih
Cihazım
Xiaomi A1
Arkadaşlar öncelikle herkese selam. 2 gün önce sol ekrandaki kısayollara guncelleme geldi ve en altta google arama widgeti ve en üstte hava durumu widgeti geldi. Heryere baktim ama bunları kaldıramadım yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Kullandığım rom: 10.3.6 global

Bu arada resim ekleyemiyorum dosya ekleye tıklayınca "Bu eylemi hiçbir uygulama gerçekleştiremez" yazıyor.
İyi akşamlar Google arama widget üstüne basılı tutup yukarı doğru sürükleyip kaldır dermisiniz

Roadronners

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Fatih
Cihazım
Xiaomi A1
Arkadaşın bahsettiği yer burası. Buradan kalkmıyor hocam Hava durumu ve Google bar
Anladım en soldaki sayfa uygulama kasası onu kapatırsan sorunun büyük ihtimal çözülecek yada o sayfada özelleştirme var ordan istediğin kısa yolları kapatabilirsiniz

mevcetin

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mevlüt Çetin
Cihazım
Redmi Note 7
İstediğiniz görünüm için; Google play store a girin, app vault araması yapın ve app vault uygulamasının güncellemelerini kaldırın. Bu sayede eski haline dönmüş olursunuz.

Üst Alt