Çözüldü Redmi Note 7 şebeke sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cerenmelisa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ceren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.3.6
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
merhaba arkadaşlar bugün redmi note 7 model telefonum birden bire internete girmeyi kesti. mobil veri 4.5g göstermesine rağmen internete giremiyor ve arama yaparken sıkıntı yaşıyordum(sms göndermede sıkıntı yoktu). daha sonra hattı çıkarıp geri taktım ve artık hattımı tanımıyor. güncelleme var mı diye kontrol ettim yok. servise vermeden halledebilmek mümkün müdür bu sorunu?

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Hattı tanımıyor derken? arama mı yapamıyorsunuz? ayrıca hattınız eski mi? eğer eskiyse yada kendiniz keserek nano yaptıysanız bazen böyle sorunlar çıkarabiliyor. Yeni bir nano sim kart çıkarmak en sağlıklısı.

Oyla:

cerenmelisa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ceren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Hattı tanımıyor derken? arama mı yapamıyorsunuz? ayrıca hattınız eski mi? eğer eskiyse yada kendiniz keserek nano yaptıysanız bazen böyle sorunlar çıkarabiliyor. Yeni bir nano sim kart çıkarmak en sağlıklısı.

direk şu şekilde görmüyor hattımı. hattı ben kesmedim telefonu aldığım yerde kestiler.

edit: az önce sim karta hohladım artık hattımı tanıyor. ama internete girememe ve kalitesiz arama sorunu hala devam ediyor (sms gönderebiliyorum)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar ağ ayarlarını sıfırladım ve sorun düzeldi. benzer sorun yaşayanlar deneyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-22-01-04-34-523_lockscreen.png
    Screenshot_2019-07-22-01-04-34-523_lockscreen.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 164
Son düzenleme:
Oyla:

R.Önel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
direk şu şekilde görmüyor hattımı. hattı ben kesmedim telefonu aldığım yerde kestiler.

edit: az önce sim karta hohladım artık hattımı tanıyor. ama internete girememe ve kalitesiz arama sorunu hala devam ediyor (sms gönderebiliyorum)

arkadaşlar ağ ayarlarını sıfırladım ve sorun düzeldi. benzer sorun yaşayanlar deneyebilirsiniz.
Nasıl yaptın acaba yardımcı olur musun?

Oyla:

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37

Hoh layarak çözüm aramak

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt