Yardım Redmi Note 7 Şebeke Sorunu

mehmet65

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Redmi Note 7 alalı 2 gün oldu, TURKCELL hat olmasına ve yanımdaki diğer arkadaşların TURKCELL hatlarında hiç problem olmamasına rağmen işyerindeyken şebeke tamamen gidiyor.
Hattı başka telefona taktığımda şebeke de problem yok.
Aynı sorunu yaşayan ve bu sorunu gideren var mıdır?

madmax59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
redmi note 2
Konular
11
İmei çakılmış yeni model Xiaomi telefonlarda bazı bandlar özellikle (band 20) uçuyormuş haberinz olsun çekmeme sorunu bu yüzden olabilir.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
İmei çakılmış yeni model Xiaomi telefonlarda bazı bandlar özellikle (band 20) uçuyormuş haberinz olsun çekmeme sorunu bu yüzden olabilir.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet, doğruluğundan emin değilim ama böyle bir şey de duydum.

Oyla:

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Bir siz akıllısınız yahu biz 1900-2000 lira verdik kayıtlı aldız, siz 1300 liraya yasa dışı imei atılmış cihaz alıp bizim gibi sorunsuz kullanacağınızı mı sandınız? gerçekten akıl alır gibi değil..

Oyla:

dogani

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
doğan
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Bir siz akıllısınız yahu biz 1900-2000 lira verdik kayıtlı aldız, siz 1300 liraya yasa dışı imei atılmış cihaz alıp bizim gibi sorunsuz kullanacağınızı mı sandınız? gerçekten akıl alır gibi değil..
Devletin bunu yapacağını nerden bilicen arkadaş devil~~devil~~devil~~devil~~

Oyla:

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Devletin bunu yapacağını nerden bilicen arkadaş devil~~devil~~devil~~devil~~
Devletle ne alaka? imei repair yapılıyor ve cihazın band 20 desteği kayboluyor bu band 20 ile devletin ne alakası var? kaldı ki imei repair yasa dışı bir şey ve suç umarım biliyorsundur.

Oyla:

erdenaykut59

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYKUT ERDEN
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
Redmi Note 7 alalı 2 gün oldu, TURKCELL hat olmasına ve yanımdaki diğer arkadaşların TURKCELL hatlarında hiç problem olmamasına rağmen işyerindeyken şebeke tamamen gidiyor.
Hattı başka telefona taktığımda şebeke de problem yok.
Aynı sorunu yaşayan ve bu sorunu gideren var mıdır?

Bu sorunu bende yaşıyorum. Telefonu 3 hafta kullandıktan sonra vodafone hattım durduk yere kesildi ve bir daha gelmedi. Turkcell ise çalışıyor. Aynı bölgede başka telefonların çekim problemi yok. Servise gönderdim hiç bir problem olmadığını söylediler. Vodafone müşteri hizmetleri sim kartımın eski olduğunu söyledi. Sim kart değişikliği yaptım ve 2 gündür Çorlu da telefonu kullanabiliyorum ancak köye gidince telefon çekmiyor. Sim kart etkinleştirilemedi diye uyarı çıkartıyor. Servisi tekrar aradım telefonu gönderin tekrar kontrol edelim dediler. Bu durumun sebebini ve çözümünü bilen var mı?

Oyla:

cerenmelisa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ceren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Bu sorunu bende yaşıyorum. Telefonu 3 hafta kullandıktan sonra vodafone hattım durduk yere kesildi ve bir daha gelmedi. Turkcell ise çalışıyor. Aynı bölgede başka telefonların çekim problemi yok. Servise gönderdim hiç bir problem olmadığını söylediler. Vodafone müşteri hizmetleri sim kartımın eski olduğunu söyledi. Sim kart değişikliği yaptım ve 2 gündür Çorlu da telefonu kullanabiliyorum ancak köye gidince telefon çekmiyor. Sim kart etkinleştirilemedi diye uyarı çıkartıyor. Servisi tekrar aradım telefonu gönderin tekrar kontrol edelim dediler. Bu durumun sebebini ve çözümünü bilen var mı?

ben türk telekom kullanıyorum. 4.5g internet kullanamadığımdan muzdariptim ben de. müşteri hizmetlerini aradığımda yeni bir model olduğu için sistemimizde yok hattı başka telefona takıp internet ayarı isteyin dedi sorun düzeldi.

ayrıca bağlantı ayarlarını sıfırlamayı dener misin?

Oyla:

dr20mouse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Rıza
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
ElektronikTekniker
Konular
0
Note 7 alındığından beridir üstünde Turkcell hat var çekme sorunu yaşamadık. Global rom yüklü.

Oyla:
Üst Alt