Yardım Redmi Note 7 şarjı hızlı bitiyor.

Scabior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efdal
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2.7.0
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonu 2 gün önce aldım,biraz daha iyi olmalı sanki.Sürümüm 10.2.7.0 ,10.3.5.0'a güncellersem iyileşme olur mu?Şarjım 22 ekran saatim 5saat 15 dakika.

Ekli dosyalar

• AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.jpg
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 42

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Kilidi açın eu rom deneyin kendi global romu kadar baştan savma bir rom daha önce görmedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben anlamıyorum bazı kullanıcıların note 7 pili baya iyi gidiyor bazılarının pilide mi8 lite veya se kadar gitmiyor kullanandamı suc cihazdamı kestirmek zor.

Oyla:

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
1saat hotspot açtığınız için aslında çok da kötü sayılmaz. Toplam süre nedir? Yan iekran süresi değil de şarja takmadığınız süre?

Kilidi açın eu rom deneyin kendi global romu kadar baştan savma bir rom daha önce görmedim

Ben anlamıyorum bazı kullanıcıların note 7 pili baya iyi gidiyor bazılarının pilide mi8 lite veya se kadar gitmiyor kullanandamı suc cihazdamı kestirmek zor.
Bence insanların beklentisinde. Bazıları 4000mAh'ı görünce ne yaparsam yapayım 2 gün gitsin istiyor. Ekran parlaklığı bile pilin ne kadar gideceğini çok etkliyor. Ben sürekli Bluettoth açık kulanıyorum / wifi yine sürekli açık oluyor. Çok oyun oynamıyorum sadece günde 1-1.5 saat okey oynuyorum, onun dışında sosyal medya ve intenrette sürekli dolaşıyorum parlıklık otomatikte değil ve %50 seviyelerinde dışarı çıktığımda biraz daha artırıyorum, yine aynı şekilde dışarıda mobil internet de kullanıyorum sürelerde aşğıdaki gibi. (bu arada global, kararlı 10.3.10 kullanıyorum)

ŞARJIN HALA %49'DA OLDUĞUNU DA EKLEYEYİM BELKİ GÖRMEYEN OLUR :) AL İŞTE AZ GİDİYOR DEMESİNLER.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt