MIUI 12 Redmi Note 7 | RevOS Miui 12 - OFFICIAL | (20.7.29)

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Bu rom cok guzel ama miui 12 ile uzakdan yakindan alakasi yok. Miui 11 oldugunu dusunuyorum. Cunki bildirim cubugu eskisi gibi duruyor ama rom genel olarak herseyiyle on numara

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Bu rom cok guzel ama miui 12 ile uzakdan yakindan alakasi yok. Miui 11 oldugunu dusunuyorum. Cunki bildirim cubugu eskisi gibi duruyor ama rom genel olarak herseyiyle on numara
Nereden böyle bir kanıya vardınız anlamadım. Yeni kontrol merkezini kullanmak için ayarlara girip aktif etmeniz gerekli bazı kullanıcılarda bu otomatik olarak açık gelmekte fakat genellikle kapalı oluyor. Bu ayarı aktif etmezseniz eski kontrol merkezini görüyor olabilirsiniz.

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
İlk basta 11 den bir farj goremedim. Ancak 12 mis. Teli resetleyince arada bildirim cubugu kayboluyor. Siyah ekran geliyor sonra tekrar resetleyince duzeliyor

İsmail fidancı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İso
Cihazım
Redmi note 3
Konular
3
Telefona bildirim geliyor ama ses bazen geliyor bazen gelmiyor. Bildirim izinlerini onayladım ama değişen bişey olmadı.20.7.29 sürümü ve ondan bir önceki sürüm de bu sorun vardı. Yüklemek isteyenlerin bilgisi olsun.

Üst Alt