Yardım Redmi Note 7 PRO (violet) Hangi Rom Öneri Stabil Batarya ve Performans Hk.

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
Merhabalar Redmi Note 7 PRO (violet) Hangi Rom Stabil Batarya Konusu malum imei sorunu için gitmesin diye TWRP üzerinden EU nun her versiyonu denedim. ama batarya sular seller gibi bitiyor siz değerli MOD'larım ve arkadaşlarım bi yardım ederseniz siz hangi rom kullanıyorsunuz hangi romu kullanamam lazım batarya çok sıkıntı gerçekten çok hızlı tüketiyor EU rom lar " STABİL olan ve bunu kullan denedim ben BUG fazla/ yada hiç yok diyen" yardım edecek varsa çok sevinirim herkese iyi forumlar dilerim teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
Yeniden merhabalar bir sorum daha var ama simdi (mi flash) programından stabil global rom indirsem ve kursam imei numarası gider mi ve care olur mu batarya konusuna ? İlginiz için teşekkür ederim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Öncelikle ikinci sorunuzu cevaplayayım:
IMEI gitmez stok romu kurmakla.

Birinci sorunuza gelecek olursak:
Note 7 Pro kullanmıyorum, Note 8 kullanıyorum ama şunu biliyorum: her gelen güncelleme cihazı daha kötü yapıyor. Şu an MIUI 12 var sizin cihaza ama kesinlikle önermem. Mümkünse MIUI 10 romlara bakın. Çok eski geliyorsa MIUI 11 romlara bakın.

Miroom projesi vardı bir süre önce. Pil odaklı romlar çıkartıyordu. Bu romun stabil sürümlerini deneyebilirsiniz.

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
çok teşekkür ederim musdi27 verdiğiniz cevaplar ve bilgilendirmeniz için iyi forumlar dilerim

Üst Alt