Rom Redmi Note 7 Pro MIUI 10 Global Stabil ROM V10.2.7.0.PFHINXM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.( Global cihazlar için geçerlidir )

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.( Global cihazlar için geçerlidir )

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.( Global cihazlar için geçerlidir )

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Recovery indirme bağlatısı;

Fastboot indirme bağlatısı;

yattarali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kerim alkuş
Cihazım
yok
Konular
8
iyi hoş diyorsun da global sürümü nerden bulup alacağız. varsa satan bi yer göster de alalım. yoksa bu konuyu niye açtın?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
iyi hoş diyorsun da global sürümü nerden bulup alacağız. varsa satan bi yer göster de alalım. yoksa bu konuyu niye açtın?
Bu romu çin sürümü cihazda da kullanabilirsiniz.Yukarıda global sürüm için geçerlidir diye verilen ifade kurulum talimatları dolayısı ile yazıldı.Çin sürümü için farklı bir yöntem belirtilmediği için şimdilik konu bu şekilde açıldı.

Son düzenleme:

yattarali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kerim alkuş
Cihazım
yok
Konular
8
Bu romu çin sürümü cihazda da kullanabilirsiniz.Yukarıda global sürüm için geçerlidir diye verilen ifade kurulum talimatları dolayısı ile yazıldı.Çin sürümü için farklı bir yöntem belirtilmediği için şimdilik konu bu şekilde açıldı.
afedersin cahilliğimi mazur gör. facebookta global olmayan redmi note 7 pro satışı var. o telefonu alsam bu romu yükleyip global yapabilir miyim. yani normal global bir xiaomi telefonundan herhangi bir farkı kalır mı? band 20 sorunu yaşar mıyım?

Mesko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
1
bende vatandan aldim olurmu bu guncelleme

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
afedersin cahilliğimi mazur gör. facebookta global olmayan redmi note 7 pro satışı var. o telefonu alsam bu romu yükleyip global yapabilir miyim. yani normal global bir xiaomi telefonundan herhangi bir farkı kalır mı? band 20 sorunu yaşar mıyım?

Resmi forumda alıp yükleyip kullandığını belirten kullanıcılar var bizim türk satıcılarda alındıktan 15 gün sonra kilidi açılınca yüklenebileceği bilgisini paylaşıyorlar.Her halükarda alıcağınız satıcıdan bu romun yüklenebileceği garantisini isteyerek cihaz almanızı tavsiye ederim.Çin sürümünü aldığınız da band 20 sorunu malesef olacaktır.

yattarali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kerim alkuş
Cihazım
yok
Konular
8
bende vatandan aldim olurmu bu guncelleme
senin aldığın pro değil karıştırma konuyu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resmi forumda alıp yükleyip kullandığını belirten kullanıcılar var bizim türk satıcılarda alındıktan 15 gün sonra kilidi açılınca yüklenebileceği bilgisini paylaşıyorlar.Her halükarda alıcağınız satıcıdan bu romun yüklenebileceği garantisini isteyerek cihaz almanızı tavsiye ederim.Çin sürümünü aldığınız da band 20 sorunu malesef olacaktır.
tşkler

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
arkadaşlar

sa... sitesinde kutu üzerinde Pro ve global yazan paketler var

bu cihazlar ?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt