Yardım Redmi Note 7 Oyun için Rom Tavsiyesi

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Hocam biraz sonra EU 11.0.07 sürümünü yüklemiş olacağım. Normalde güncelliği severim ama dediğiniz gibi MIUI12 sonrası telefon özellikle batarya konusunda çok tutarsız davranmaya başladı. Çoğu kişi MIUI11 sürümü öneriyordu ama hangi sürüm diye düşünüyordum bende. Bakalım bu sürüm beni memnun edebilecek mi.

Yorumun için teşekkürler hi~~
Merhaba yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirm. Bende gerek telefonun miui 12 de kasma sorunları şarjının hızlı gitmesi gibi sorunlar yüzünden miui 11 e geçiş yapmayı düşünüyorum. Eskiden Mi room kullanmıştım hangi sürüm hatırlamıyorum. Onu araştırıp geçmeyi planlıyordum sizin yorumlarınızı bekliyorum.

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Selamlar arkadaşlar size kanıt olarak video kaydıda atayım hiçbir kasma olmadan gfx kullanımı olmadan ek bir modül olmadan aosp olan kullandığım romun ekran görüntüsünü ve videosunu atayım öyle siz karar verin
Video linki;

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210603-124108951.jpg
    Screenshot_20210603-124108951.jpg
    189,5 KB · Görüntüleme: 67

Thylmz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
21
Selamlar arkadaşlar size kanıt olarak video kaydıda atayım hiçbir kasma olmadan gfx kullanımı olmadan ek bir modül olmadan aosp olan kullandığım romun ekran görüntüsünü ve videosunu atayım öyle siz karar verin
Video linki;
Kullandığınız rom nedir

Pansophy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
0
Merhaba yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirm. Bende gerek telefonun miui 12 de kasma sorunları şarjının hızlı gitmesi gibi sorunlar yüzünden miui 11 e geçiş yapmayı düşünüyorum. Eskiden Mi room kullanmıştım hangi sürüm hatırlamıyorum. Onu araştırıp geçmeyi planlıyordum sizin yorumlarınızı bekliyorum.

İki gündür bahsettiğim ROM' u kullanmaktayım. Yani psikolojik midir anlamadım ama sanki pil konusunda daha iyi gibi gerçekten. Stabillik konusunda ise pek bir fark göremedim. Benim için nerdeyse tüm ROM' lar stabil gibi sanki. Hiç bi farklılık göremiyorum ya da ben bu işten anlamıyorum belli ki giggle~~

Sabah şarjdan çıkardım. Zaten telefonu çok kullanan biri değilim. Şu an şarjım %80. Ekran sürem bir buçuk saat. Gerçekten çok iyi gibi geldi bana.
EU Beta son sürümdeyken 3 saati göremiyordum full şarjda. Yani eğer çok zahmetli değilse program yükleme, oyun vs denemeni öneririm.

CanKuzen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
RN8
Konular
3
CrDroid 6.9x Gaming Romu
Bu deneyiminiz hala güncel mi? Yoksa bundan daha iyi pil/performans rom güncellendi mi? Rom denemekten daral geldi gerçekten. En son 11.0.7 MiRoom denedim ilk açılışta ekran dondu.

CanKuzen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
RN8
Konular
3
Bu deneyiminiz hala güncel mi? Yoksa bundan daha iyi pil/performans rom güncellendi mi? Rom denemekten daral geldi gerçekten. En son 11.0.7 MiRoom denedim ilk açılışta ekran dondu.
GAming crDroidde ısınma varmıydı?

CanKuzen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
RN8
Konular
3
CrDroid 6.9x Gaming Romu
üstad şimdi bunu kullanıyorum. Gayet iyi poco launcher ile daha iyi oldu. Ancak uçak modunda iken şarz almıyor. Magisk Fast Charge version Green V2 yükledim şarz aldı ancak çok ısınmaya başladı. Bu konuda tavsiyeniz var mı?

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
CrDroid 6.9x Gaming Romu
hocam romdan görüntüler var mı güzel mi ? önerir misiniz ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

üstad şimdi bunu kullanıyorum. Gayet iyi poco launcher ile daha iyi oldu. Ancak uçak modunda iken şarz almıyor. Magisk Fast Charge version Green V2 yükledim şarz aldı ancak çok ısınmaya başladı. Bu konuda tavsiyeniz var mı?
yorumunuzu yeni gördüm galiba memnun değilsiniz sanırım.

Üst Alt