Yardım Redmi note 7 normal zamanda aşırı ısınma problemi

Everydaynormal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.7
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Bir gündür telefon aşırı ısınıyor ve şarjı hızlıca bitiyor. Hemde hiçbir şey yapmadan. Uçak moduna aldım hala ısınma ve şarjın erken bitmesi devam etti. Telefonu aç - kapa yaptım. Hala aynı. Pil tasarrufu modunda da değişen yok. Optimize etsemde fayda yok.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-10-14-09-28-533_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-10-14-09-28-533_com.miui.securitycenter.jpg
    236,2 KB · Görüntüleme: 10

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bir gündür telefon aşırı ısınıyor ve şarjı hızlıca bitiyor. Hemde hiçbir şey yapmadan. Uçak moduna aldım hala ısınma ve şarjın erken bitmesi devam etti. Telefonu aç - kapa yaptım. Hala aynı. Pil tasarrufu modunda da değişen yok. Optimize etsemde fayda yok.
Telefonu sifirlamayi denediniz mi?

Oyla:

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
yeni bir güncelleme yada yüklü olan bir program cihaza yüklenip zarar verme boyutuna gelmiş olabilir anlattıklarınıza göre acilen hard format atmanızı öneririm

Oyla:

Everydaynormal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
yeni bir güncelleme yada yüklü olan bir program cihaza yüklenip zarar verme boyutuna gelmiş olabilir anlattıklarınıza göre acilen hard format atmanızı öneririm
Yakın zamanda pubg güncellemesi dışında bir şey yok. Yeni uygulama hiç yok. Sıfırlamaya en son seçenek olarak bakmak istiyorum, başka bir seçenek olamaz mı?

Oyla:

Caner19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Yakın zamanda pubg güncellemesi dışında bir şey yok. Yeni uygulama hiç yok. Sıfırlamaya en son seçenek olarak bakmak istiyorum, başka bir seçenek olamaz mı?
anlattıklarınıza göre olamaz sıfırlamanızı tavsiye ederim zor birşey yok ki bu sıfırlama işini büyütüyorsunuz pc varsa al resimlerini videolarını at hard formatını,formatı attıkdan sonrada eskisinden kalan yedekleme falan yapma herşeyi yeniden sıfırdan indirip kurun cihazınıza
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

anlattıklarınıza göre olamaz sıfırlamanızı tavsiye ederim zor birşey yok ki bu sıfırlama işini büyütüyorsunuz pc varsa al resimlerini videolarını at hard formatını,formatı attıkdan sonrada eskisinden kalan yedekleme falan yapma herşeyi yeniden sıfırdan indirip kurun cihazınıza
sen az daha durursan format atmıcam ben diye diretirsen anlattığına göre anakartıda yemek üzeresin

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Cpu z - aida64 vb uygulamalar ile ekran görüntüsü bırakırsanız sıcaklık değerine dair daha açıklayıcı olur, cihazı nasıl kullanıyorsunuz gün içerisinde havalar da ısınmaya başladı malum.

Oyla:

Everydaynormal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Maalesef bilgisayarım yok, hemşireyim ve covid nedeniyle evde değil yurtta kalıyorum. Foto ve video sayısı çok olduğu için sıfırlamaktan uzak durmaya çalıştım. Dediğiniz gibi sıfırlamaya çalışıcam
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt