Yardım Redmi Note 7 Miui güncelleme Prb

oguzyilmaz38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oguz Yilmaz
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Merhabalar
26/05/2019 tarıhnde sızden redmi note 7 / 128 gb lık kvk garantili telefon aldım, fakat güncellemeler cok geç geliyor, coğu telefon 10.3.10 sürümü kullanırken benım telefon 10.3.6 sürümünde kaldı ve uygun güncelleme yok uyarısı vermektedir, ne yapmam gerekiyor acaba, sizden şimdi mi band 4 almak istiyorum ama yine güncelleme konusunda şüphelerim var, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Merhabalar
26/05/2019 tarıhnde sızden redmi note 7 / 128 gb lık kvk garantili telefon aldım, fakat güncellemeler cok geç geliyor, coğu telefon 10.3.10 sürümü kullanırken benım telefon 10.3.6 sürümünde kaldı ve uygun güncelleme yok uyarısı vermektedir, ne yapmam gerekiyor acaba, sizden şimdi mi band 4 almak istiyorum ama yine güncelleme konusunda şüphelerim var, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Evet Türkiye garantili satılan cihazlarda Xiaomi'nin Avrupa için yayınladığı rom mevcut.Şuanda MIUI 11 sürümüne geçiş aşamasında olduğumuz için rom güncellemesi durmuş halde.Bende aynı cihazı ve aynı romu kullanıyorum garanti durumundan vazgeçmek isterseniz cihazınızın Bootloader kilidini açıp global dünya piyasasında kullanılan romu yükleyebilirsiniz ama değişen bir şey olmayacaktır.Oda şuanda güncelleme almıyor.Tüm cihazlar MIUI 11 sürümünü beklemektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

maydemir77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
Merhabalar

Rom - Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

bu konudaki rom ları Manuel olarak indirip güncelleme yapabilirsiniz güncellemeleri kontrol ekranındaki 10 resmine 10 defa tıklayınca güncelleme paketini seçin diye bir özellik gelecek indirdiğiniz güncellemeyi gösterip yükleyebilirsiniz. ota dan güncellemeler çok geç geliyor. bootloader kilidinizi açmaya gerek yok.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar

ben şuan 10.3.12 sürümündeyim bu şekilde güncelledim. ne değişti derseniz nerdeyse hiç bişey
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

oguzyilmaz38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oguz Yilmaz
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
hepinize tesekkür ederim, peki mi band 4 hakkında detaylı bilginiz var mı, türkçe dil desteği geldi mi acaba, havuz ve fitness sporları ile uğrasıyorum taktıgım zaman cıkarmamam lazım

maydemir77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 7
Konular
2
hepinize tesekkür ederim, peki mi band 4 hakkında detaylı bilginiz var mı, türkçe dil desteği geldi mi acaba, havuz ve fitness sporları ile uğrasıyorum taktıgım zaman cıkarmamam lazım

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

buna bi bak istersen anlatılmış nasıl yapılacağı. ben buna bakarak yaptım. 50 metreye kadar suya dayanıklı diyorlar ama hiç denemedim. ama el yıkarken, duş alırken su geçirmiyor

oguzyilmaz38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oguz Yilmaz
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
tesekkürler

Üst Alt