MIUI 11 Redmi note 7 MİUİ 11 HAKKINDA

Kaizen19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaizen19
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Öncelikle Selamlar. Arkadaşlar 10.3.10 Global Sürümünü Kullanıyorum. Forumda okuduğum kadarı ile bir fikir karmaşası var
Bazı arkadaşlar miui 11 güncellediğini söylüyor, bazı arkadaşlar güncellemediğini, Bazı arkadaşlar da bölge değiştir ip beklediğini.Ve geri çekildiğini söyleyenler de var
Kesin bilgisi olan yönetici, üye arkadaşlardan ricam Miui 11 ve Red mi note 7 cihaza gelmeme durumu bilgisi olan varsa aydınlatmasıdır. cihaz ekran resmini asagı ya bırakıyorum. Herkese iyi forumlar
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Adamların telagramda söylediğine göre resmi note7 kerim hepsine geldi. Bana iki defa güncelleme geldi 11.0.3 ve 11.0.4
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Adamların telagramda söylediğine göre resmi note7 kerim hepsine geldi. Bana iki defa güncelleme geldi 11.0.3 ve 11.0.4
Düzeltiyorum redmi note7 pro full dağıtılmış redmi note 7 dağıtım aşamasında yanlış gormusum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-22-19-14-23-408_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2019-11-22-19-14-23-408_org.telegram.messenger.jpg
    699,3 KB · Görüntüleme: 6

furkang41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FURKAN
Cihazım
Redmi NOTE 7
Konular
2
Bana güncelleme geldi fakat güncellemeyi indirdikten sonra yeniden başlattım twrp yeri açıldı ne yapacağımı bilmediğim için telefonu kapatıp açtım. Açıldığında güncelleme olmamıştı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bana güncelleme geldi fakat güncellemeyi indirdikten sonra yeniden başlattım twrp yeri açıldı ne yapacağımı bilmediğim için telefonu kapatıp açtım. Açıldığında güncelleme olmamıştı.
Tamam sorun yokmuş

Son düzenleme:

mustafadogan60

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 7
Konular
3