Yardım Redmi Note 7 Kilit Tuşu ( Acil Yardım )

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Arkadaşlar az önce kilit tuşunun hafif dokunduğumda bir tarafı daha çok içe girdiğini fark ettim daha öncesinde de ne kadar gevşek yapılmış derdim içten içe az önce tiklarken komple çıktı tuş telefonun alalı 2 ay oldu ve böyle birşey oldu anlamış değilim şuan bu durum garanti kapması içinde yapılır mı ? Telefonu Vatan Bilgisayardan Aldım kutudan Genpa Teknik servisi Belgesi çıktı Direk Genpaya mi götürsem mantıklı olur yoksa vatan bilgisayara mi ? Ve hemen yaparlar mı Acil bilgilendirirseniz çok sevinirim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

BlaskalBanz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
IT
Konular
5
Hocam garanti kapsamını teknik servis belirler. Umarım garanti kapsamında sayılır. Teknik servisle iletişime geçin lütfen.

Oyla:

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Hocam garanti kapsamını teknik servis belirler. Umarım garanti kapsamında sayılır. Teknik servisle iletişime geçin lütfen.
Vatan Bilgisayardan aldım Garanti servisi Genpa sağlıyor telefonu Vatan Bilgisayara mi götürmek mantıklı yoksa direk Genpaya mi ve hemen yaparlar mı

Oyla:

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Vatan Bilgisayardan aldım Garanti servisi Genpa sağlıyor telefonu Vatan Bilgisayara mi götürmek mantıklı yoksa direk Genpaya mi ve hemen yaparlar mı
Direk GENPA ile iletişime geçin hocam. Onlar da alıp genpaya yollayacak nasılsa.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Direk GENPA ile iletişime geçin hocam. Onlar da alıp genpaya yollayacak nasılsa.

Garanti kapsamında işlem görür mü ve hemen yaparlar mı acaba ? Bu konuda bilginiz var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tuş yerinden çıktı çünkü kilit tuşu bozulmadı uzun sürecek bir işlemi olacağını düşünmüyorum

Oyla:

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Kozmetik olarak telefonda hasar yoksa kullanıcı hatası diyeceklerini sanmıyorum, hemen verirler mi bilmem k konuda net bir şey demeyeyim. Ama sanmıyorum.

Oyla:

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Kozmetik olarak telefonda hasar yoksa kullanıcı hatası diyeceklerini sanmıyorum, hemen verirler mi bilmem k konuda net bir şey demeyeyim. Ama sanmıyorum.

Hayır telefonun kasada çizik yok yani bana darbe yediği için böyle olmuş diyebilecekleri birşey yok tamamen kalitesizlikten olan birşey bu bence kilit tuşu arızalanmiş olsa hak veririm ama tuşun kendisi çıktı kilit tuşu çalışıyor küçük bir şey için bekletmezler umarım :/

Oyla:

recnut91

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
reco
Cihazım
r7
Konular
4
Hayır telefonun kasada çizik yok yani bana darbe yediği için böyle olmuş diyebilecekleri birşey yok tamamen kalitesizlikten olan birşey bu bence kilit tuşu arızalanmiş olsa hak veririm ama tuşun kendisi çıktı kilit tuşu çalışıyor küçük bir şey için bekletmezler umarım :/
Eğer göndereceksen bu durumu güzelce fotoğrafla belgele. Eğer kullanıcı hatası derlerse tüketici haklarına başvurursun.

Oyla:

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Eğer göndereceksen bu durumu güzelce fotoğrafla belgele. Eğer kullanıcı hatası derlerse tüketici haklarına başvurursun.

gittim bugun servise verdim hemen verirler diye bekledim ilk baş teknik servisteki arkadaşa soralım parça varsa hemen yapıp veririz dedi sonra mail attım parça için cevap bekliyorum dedi ne alakaysa 1 saat bekledikten sonra halen cevap bekliyorum dedi bende bıraktım geldim mecburen bakalım yarına verirlerse iyi

Oyla:
Üst Alt