Yardım Redmi note 7 kamera sorunu

mustigtr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
2
Merhaba arkadaşlar Redmi Note 7 kullanıcısıyım eşimde de note 6 pro var fakat kamera konusunda ikimizinde sıkıntısı var benim bir önceki telefonum g6 eşimin de Mate 10 lite di sanki onlarda fotolar daha iyiydi misal vereyim selfie de normal modda selfie yi çeken çok net ama arkada kalanlar bulanık portre modu açık değil aynı sorun ana kamera da da var ne yaptıysam iki telde de düzelmiyor artı note 7 de kamera kısmında sd kart kullan seçeneğini seçtiğim zaman videoya çok geç geçiyor sd kartı kapatınca hemen geçiyor yapılacak ince ayar VS birsey var mı bilgisi olan paylasabilirse sevinirim

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Merhaba arkadaşlar Redmi Note 7 kullanıcısıyım eşimde de note 6 pro var fakat kamera konusunda ikimizinde sıkıntısı var benim bir önceki telefonum g6 eşimin de Mate 10 lite di sanki onlarda fotolar daha iyiydi misal vereyim selfie de normal modda selfie yi çeken çok net ama arkada kalanlar bulanık portre modu açık değil aynı sorun ana kamera da da var ne yaptıysam iki telde de düzelmiyor artı note 7 de kamera kısmında sd kart kullan seçeneğini seçtiğim zaman videoya çok geç geçiyor sd kartı kapatınca hemen geçiyor yapılacak ince ayar VS birsey var mı bilgisi olan paylasabilirse sevinirim
fotoğraf çekerken kendinizi odaklıyorsaniz portre açık olmasa bile arka tarafı bulaniklastiriyor

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
diyafram degeri düşük (yani iyi birsey) olduğu için, yakında duran cisimlerin arkasını bulanık göstermesi gayet normal. büyük ihtmal sebep budur .

Oyla:

braymm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi4
Konular
15
Çözüm GCAM.

Oyla:

ufkkufkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Gcam indirdim fakat on kamerada karincalanma var bunu nasil çözebilirim ? Baska bir ayari var mi acaba? Annemin kac senelik j7 prime telefonu daha iyi cekiyor gibi . Bir de instagram kamerasını gcame ayarlayabiliyor muyuz ?

Oyla:

ahmet_tgc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
yaklasik iki haftadir kullaniyorum note 7. gcamla da kullandim. gcamda hdr yi acinca kalite bariz sekilde artiyor. ama arka ana kamerada portre modu ya da selfie kapaliyken stock kamerayi begenmedim, insan yuzu tonlamalari igrenc. 48 mp cekince anca toparliyor. sahsen kamerasi orta sinifin altinda. belki yazilimsal sorun vardir ama bu sekilde hic iyi degil

Oyla:

riyan78

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Riyan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Merhaba, bizde telefonu alalı 2 gün oldu video çekiminde problem var acaba söz ettiğiniz problem bizimkisiile aynı mı.? link teki videoyu incelerseniz sabit kare çekiminde bile yapıyor bunu. Özellikle 3.saniye - 7. saniye ve 21. saniyelere dikkat. Aslında videonun genelinde var bu sorun, çözümü varmıdır yoksa telefonu 14 gün dolmadan iade mi edelim.?

Oyla:
Üst Alt