Yardım Redmi Note 7 İnstagram Story Sorunu

yuunusyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Stock Rom
Telefon Modeli
Redmi Note 7 64GB
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba herkese iyi forumlar.

Yaklaşık 10 gün önce aldığım redmi note 7 telefonum bugün instagrama story atarken instagram programını kendiliğinden kapatıp hata mesajı verdi. İnstragramı silip tekrardan yüklememe ve instagrama ait verileri silmeme rağmen sorun hala devam ediyor. Acaba benim gibi bu sorunu yaşayan başka kimseler de var mı? Help me

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Forum sayfasının sağ üst köşesinde bulunan ara kısmına " İnstagran story sorunu" yazarsanız daha hızlı cevaplar alabilirsiniz ?

Ayrıca forum kurallarını okumanızda fayda var.. Acil, HELP ME, vs gibi kelimeler kurmak yasak Yes~~

Sorgu için arama sonuçları: İnstagram Story Sorunu

Oyla:

yuunusyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Forum sayfasının sağ üst köşesinde bulunan ara kısmına " İnstagran story sorunu" yazarsanız daha hızlı cevaplar alabilirsiniz ?

Ayrıca forum kurallarını okumanızda fayda var.. Acil, HELP ME, vs gibi kelimeler kurmak yasak Yes~~

Sorgu için arama sonuçları: İnstagram Story Sorunu
Arama kısmından baktım fakat sorunum ile ilgili bir bilgi bulamadım.

3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.

Ayrıca kuralda da göreceğiniz üzre Help kelimesini başlıkta değil konunun içerisinde kullandım Yes~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonumda İnstagram beta sürümünün kurulu olduğunu fark ettim. Beta sürümünü kaldırıp normal sürümü yükleyince düzeldi.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt