Yardım Redmi Note 7 İmei

Emir Timur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yankii
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Arkadaşlar sabah uyandığımda şaka gibi bir mesaj aldım imeim çalınmış daha 14 ay garantisi var. İmei kontrolü yaptığımda 2. imei gördüm verilen süre bitince 2. İmei numarasıyla yola devam edebilirmiyim yoksa satın aldığım firma vatanı aramammı gerekekiyor beni bir yönlendirebilirmisiniz yapılacaklar işlemler üzerine şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-02-18-52-26-143_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2020-05-02-18-52-26-143_com.android.mms.jpg
    146,9 KB · Görüntüleme: 23

yusufsakix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 6 pr
Konular
1
Arkadaşlar sabah uyandığımda şaka gibi bir mesaj aldım imeim çalınmış daha 14 ay garantisi var. İmei kontrolü yaptığımda 2. imei gördüm verilen süre bitince 2. İmei numarasıyla yola devam edebilirmiyim yoksa satın aldığım firma vatanı aramammı gerekekiyor beni bir yönlendirebilirmisiniz yapılacaklar işlemler üzerine şimdiden teşekkürler
Satın aldığın yeri ara ve garantiye göndermeni tavsiye ederim

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Geçmiş olsun. Satın aldığınız yer ile iletişime geçin ve durumu anlatın. İthalatçı firmanız BTK başvurusunda bulunacak ve IMEI numaranız ile SIM kartınız eşleştirilecek. Çalan kişinin hattı kapatılacak ve siz telefonunuzu kullanmaya devam edebileceksiniz.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Satın aldığınız yeri arayın ne malum öbür imeinin de çalınmayacağı,işinizi garantiye alın bence en iyisi.

Oyla:

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Garantinin yapacağı telefon numaranizi imeiye eşleştirme olacak. Cihaziniz kapanmayacak belki fakat bu tercih edilen iyi bir secenek deil bence. Çünkü bu cihazi sadece bu hat bu numara ile kullanabileceksiniz. Yarin cihazi satayim yada bi yakinima vereyim deseniz veremessiniz kullanamazlar. Sadece sizin hattinizla çalışır. Burada sizin bir kabahatiniz yok. Bir sekilde madur olan siz oluyorsunuz ama. Kanunen para iade hakkiniz oluyor mu boyle bi durumda bilmiyorum. Kanunen numara imei eşleştirme yapacagiz diyebilirler. Para iadesi hakkiniz oluyorsa bunu kullanın derim.

Oyla:

Emir Timur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yankii
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Garantinin yapacağı telefon numaranizi imeiye eşleştirme olacak. Cihaziniz kapanmayacak belki fakat bu tercih edilen iyi bir secenek deil bence. Çünkü bu cihazi sadece bu hat bu numara ile kullanabileceksiniz. Yarin cihazi satayim yada bi yakinima vereyim deseniz veremessiniz kullanamazlar. Sadece sizin hattinizla çalışır. Burada sizin bir kabahatiniz yok. Bir sekilde madur olan siz oluyorsunuz ama. Kanunen para iade hakkiniz oluyor mu boyle bi durumda bilmiyorum. Kanunen numara imei eşleştirme yapacagiz diyebilirler. Para iadesi hakkiniz oluyorsa bunu kullanın derim.
Teşekkür ederim para iade konusunu deniyeceğim ımeı öyle rasgele çalınamaz ola ort atmadığın sürece firma kaynaklı olduğunu düşünüyorum daha önce aynısını tcell bayi yapmıştı bana ımeı satıp sonra başkasına vermiş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Satın aldığınız yeri arayın ne malum öbür imeinin de çalınmayacağı,işinizi garantiye alın bence en iyisi.
Aradım hocam malum başta danışmayıp evofon garantili aldığım için ne olacağını merak ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geçmiş olsun. Satın aldığınız yer ile iletişime geçin ve durumu anlatın. İthalatçı firmanız BTK başvurusunda bulunacak ve IMEI numaranız ile SIM kartınız eşleştirilecek. Çalan kişinin hattı kapatılacak ve siz telefonunuzu kullanmaya devam edebileceksiniz.
Çok teşekkür ederim efendim teledfon evofon garantili umarım işlemler hızlı ve düzgünce hallolur bahsettiğiniz gibi

Oyla:
Üst Alt