Yardım Redmi Note 7,güncelleme sonrası şarj hortumlanması

S. Enes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sefa Enes
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v11.0.1
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Heyecanla beklediğim android 10 tabanlı MIUI 11 güncellemesşnin gelmesi sonucu doğal olarak sazan gibi atlamış bulundum. Tam gün kullanımda 16 saat giden şarjımın, 9 saat kullanıma düşmüş olmasının yarattığı şoku yaşıyorum. Hala 1 yıl garantim var bu yüzden root atıp rom düşüremiyorum, başka yolum var mı android 9 a dönmek için? Zaten senin neyine 10,kullan işte güzel güzel 9 u... Ayrıca bir de ekranın kenar kısımlarında hem alt üst hem yanlar, algılamada bir yavaşlama oldu suç android 10 un mu bilmiyorum, çok cahıl kaldık çoğkh

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
Telefonu sıfırlayın düzelir. Yada pili cok tuketen uygulama ne ise otomatik başlatmayı kapatın.

Oyla:

ozmın

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
Ekran kenarlarında algılama sorununu bende yaşıyorum (örnek olarak pubg de envanter, klan gibi alt taraftaki butonlarına 2-3 kez basıyorum her seferinde) oyun içinde asistanı açmıyo, ne diye kenar dokunmalarını bekletiyor anlayamadım.

Oyla:

S. Enes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sefa Enes
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Telefonu sıfırlayın düzelir. Yada pili cok tuketen uygulama ne ise otomatik başlatmayı kapatın.
Üstad, evde kendi kendime gülüyorum şuan, bunun çözüm olduğunu biliyorum ama, nedense hiç aklıma gelmedş düşünüyorum kara kara ahhahhahah... İnşallah bilgisayarı aldıktan sonra yedeklememi yapıp sıfırlayayım üstad çok sağol
15 saniye sonra gelen Edit: Telefonun fabrika çıkışı MIUI 9 sanırım, eveeet, haaydi, tarafını seç durumu... Yeni güncelleme belki fixler beklemeye geri döndük...

Oyla:

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
Üstad, evde kendi kendime gülüyorum şuan, bunun çözüm olduğunu biliyorum ama, nedense hiç aklıma gelmedş düşünüyorum kara kara ahhahhahah... İnşallah bilgisayarı aldıktan sonra yedeklememi yapıp sıfırlayayım üstad çok sağol
15 saniye sonra gelen Edit: Telefonun fabrika çıkışı MIUI 9 sanırım, eveeet, haaydi, tarafını seç durumu... Yeni güncelleme belki fixler beklemeye geri döndük...
Sıfırlayınca Miui 9a dönmez Globalde dönmüyor. 11 olarak açılır.

Oyla:

Emre Aldnma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
0
0 layınca hangi rom varsa o romu kurulu olur gene sürüm fln düşmez yükselmez

Oyla:
Üst Alt