Recovery Redmi Note 7 | Güncel Recovery'ler | 15.07.2022

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
bir sorunrum var miui 11 den tekrar pixel 12 roma dönmek istiyorum tek tuşla twrp yükleme dosyasında yüklenmiyor uyumlu değil falan diyor twrp kuramıyorum açılmadı. android 9 uyumlu twrp denedim oda kurulmadı nasıl yapacam şimdi yardımcı olabilirmisiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hata budur
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Twrp image dosyasını farklı bir diske kopyalayıp öyle deneyin. D diskindeyse C ye (sistemin kurulu olduğu), C diskindeyse D ye.

alikemal42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
Twrp image dosyasını farklı bir diske kopyalayıp öyle deneyin. D diskindeyse C ye (sistemin kurulu olduğu), C diskindeyse D ye.
hocam ben tek tuşla kurarak yapıyordum anlamadım dediğiniz yöntemi detaylı anlatabilirmisiniz

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
hocam ben tek tuşla kurarak yapıyordum anlamadım dediğiniz yöntemi detaylı anlatabilirmisiniz
Hocam tek tuş kurulum aracını bir klasöre çıkartdınız ya. O klasörü başka bir diske atın. Ve .cmd dosyasının üzerine sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştıra basın

alikemal42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi note 7
Konular
7
yok c ve d ye atarak denedim aynı hataları aldım. önceden eu romu pixel 11 12 hepsini kurdum 5 6 kez hata olmadı ama miui 11 eu kurdum twrp açamıyorum

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Elinize sağlık hocam.

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
yok c ve d ye atarak denedim aynı hataları aldım. önceden eu romu pixel 11 12 hepsini kurdum 5 6 kez hata olmadı ama miui 11 eu kurdum twrp açamıyorum
Hocam o zaman tek tuşla kurulum aracı değilde kendiniz manuel olarak kurmayı deneyin. Belkide Miui 11 ile 12 deki recovery dosyaları farklı yerdedir bu yüzden kurulmuyordur. Eğer yine olmazsa Mi flash tool ile Miui 12 global rom atıp daha sonra twrp yükleyin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Elinize sağlık hocam.
Rica ederim hocam

memo4535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
RM Note 7
Konular
0
Teşekkürler. orangefox kullanıyorum arayüzü biraz geç açılıyor başka herhangi bir sıkıntısı yok her sürüm romda kullanılabiliyor.

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Teşekkürler. orangefox kullanıyorum arayüzü biraz geç açılıyor başka herhangi bir sıkıntısı yok her sürüm romda kullanılabiliyor.
Rica ederim. Arayüz açılırken recovery cihazdakı tüm dosyaları load ediyor. Bu zaman işlemcinin hızından faydalanıyor. Note 7'lerin işlemciside yavaşladığı için recovery geç açılıyor malesef. Ama bu büyük bir sorun değil bence. Geç açılsa da olur, sorunsuz çalışması önemli.

memo4535

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
RM Note 7
Konular
0
Rica ederim. Arayüz açılırken recovery cihazdakı tüm dosyaları load ediyor. Bu zaman işlemcinin hızından faydalanıyor. Note 7'lerin işlemciside yavaşladığı için recovery geç açılıyor malesef. Ama bu büyük bir sorun değil bence. Geç açılsa da olur, sorunsuz çalışması önemli.

Ben de öyle düşünüyorum, fazlasıyla eski bir cihaz zaten. Stabil olsun yeterli.

Üst Alt