MIUI 12.5 Redmi Note 7 - Global Kararlı V12.5.1.0 QFGMIXM İndirme Linkleri

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

Zulfuqarm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zülfüqar
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
İndirdim ben ama sorunlar var . Ekrani ikiye bolme veya arka planda kilitleme calismiyor ve alt çizgi gelmiyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
sorunu çöze bilən varsa desin

dogas225

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğa Savaş D
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Herkes sorunlarını yazmış iyi güzel.Ancak bende sizin sorunlarınızın hiçbiri çıkmadı arkadaşlar.Ancak şunu söyleyebilirim telefon 2010dan kalma maxiplus t5ten daha yavaş hale geldi.Tamamen temiz kurulum yaptım recovery sildim mi flash ile stock rom attım otadan güncelledim.Şu an ekran kilidini açtığımda telefon donuyor.Proximity sensörüm bozuk ayarlara girip 3 4 kez cep modunu kapattım ekranı kapatıp açınca ayarlar sıfırlanıyor.Bi arkadaş yazmış yeni telefona teşvik etmek için yazılımla telefonu dandikleştirmişler diye.Xiaomi'den beklemezdim ancak böyle birşey yapmışlar ise alternatif rom kullanmaktan başka seçeneğimiz kalmıyor.Bir de bazı çok tatlı miui pencereleri animasyonları direkmen androidin orjinali ile değiştirilmiş.Vaktim var diyen arkadaşlar yine de bir indirip test etsin ama ben direkmen sileceğim.

Edit:2 dakika önce nefret kustum ancak yeni rom indirmeden önce yeniden başlattım telefonu ve şuan kasma ve donma problemleri gitti.Sanırım 1 2 gün problemleri görmek adına kullanıcam.

Edit2:Yok arkadaşlar 10 dakika kullanımda 4 kere filan dondu en son tamamen gitti hard resetle açtım.

Son düzenleme:

abvfarid

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Farid
Cihazım
Xiaomi Redmi 9
Konular
12
alt çizgi veya yeni özellik isdiyorsanız system launcheri güncelleyin miui 11 de bile alt çizgi gelecekdir.Ama ikiliekran ve s ozellikler gitdi ve düşük,orta segmentlere normal guncelleme verilmedi en iyisi antirollback ı kontrol edib eski sürüme dönmek.

fatihkacann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
alt çizgi veya yeni özellik isdiyorsanız system launcheri güncelleyin miui 11 de bile alt çizgi gelecekdir.Ama ikiliekran ve s ozellikler gitdi ve düşük,orta segmentlere normal guncelleme verilmedi en iyisi antirollback ı kontrol edib eski sürüme dönmek.
System launcher zaten guncel olduğu halde çizgi gelmiyor sorunda burda MIUI 11 ve 12 de vardı zaten.

Oguzyncr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
OğuzYeniçeri
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Uygulama kililtleme ve uygulama kilidi kaldırmak için güvenlik uygulamasını açın > sağ üstten ayarlar > hızı artır > uygulamaları kilitle kısmından işlemleri yapabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-09-09-02-22-39-776_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-09-09-02-22-39-776_com.miui.securitycenter.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 15

asauult

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ORTA
Cihazım
Redmi Note7
Konular
7
Kontrol merkezinin blur arka planını komple gri yapmışlar çok kötü olmuş. Önce bug zannettim fakat İnternette bug değil, kontrol merkezini aşağı çekerken ki kasmalar olmasın diye bu şekilde yapmışlar deniyor.

Fakat bana nedense hala bug gibi geliyor.
Yazı fontu nedir acaba çok merak ettim.

Üst Alt