MIUI 12 Redmi Note 7 Global Kararlı MİUİ v12.0.1.0 QFGMIXM Rom İndirme Bağlantıları

Kayalar53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muammer kaya
Cihazım
Resmi Note 8
Konular
7
Bir tek note 8 gelmedi bekle bekle bi hal olduk bize ne zaman gelecek bu miui 12

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Hic begenmedim sarji resmen su gbi iciyor.Gorsel olarakda pek bi degisiklik yok.Temiz kurulum yaptigim halde ynede sevmedim.Geri 11.01 e dondum.

vedatdg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Arkadaşlar telefona miui 12 yj yukledim, titanyum backup yukledim sonra titanyum backubu sistem uygulaması yaptım yeniden başlatım bi türlü acilmiyor redmi yazısı gidip geliyor açılmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp sifre istediği için mi bilmiyorum ama Format vipe data ne varsa denedim fabrika ayarlarına gekmedi redmi yazısı gidip geliyor

Twrp sifre istediği için mi bilmiyorum ama Format vipe data ne varsa denedim fabrika ayarlarına gekmedi redmi yazısı gidip geliyor

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Arkadaşlar telefona miui 12 yj yukledim, titanyum backup yukledim sonra titanyum backubu sistem uygulaması yaptım yeniden başlatım bi türlü acilmiyor redmi yazısı gidip geliyor açılmıyor

Fastboot a giriyorsa mi flash ile rom atın Clean All seçerek

vedatdg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Fastboot a giriyorsa mi flash ile rom atın Clean All seçerek
Hocam fast bota giriyor ayrıca orange recivery de yukledim

Orange recowery le format attim yeniden baslama menusunde 'isletim sistemi yuklu degil emin musiniz yeniden baslatmaya "diye bi uyarı aliyorum

Ayrıca hangi romu flaslamam gerekiyor orangeyle lavender_global_images_V12.0.1.0.QFGMIXM_20201023.0000.00_10.0_global_cb25bd0d3f.tgz yuklemeye çalıştım yuklemedi

Son düzenleme:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam fast bota giriyor ayrıca orange recivery de yukledim

Orange recowery le format attim yeniden baslama menusunde 'isletim sistemi yuklu degil emin musiniz yeniden baslatmaya "diye bi uyarı aliyorum

Ayrıca hangi romu flaslamam gerekiyor orangeyle lavender_global_images_V12.0.1.0.QFGMIXM_20201023.0000.00_10.0_global_cb25bd0d3f.tgz yuklemeye çalıştım yuklemedi
Sistem silinmiş tekrar rom kurulması lazım

vedatdg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Ho
Sistem silinmiş tekrar rom kurulması lazım
Hocam bilgisayarda var bende orangede yüklü gerekli rom nerden indirebilirim bende lavender_global_images_V12.0.1.0.QFGMIXM_20201023.0000.00_10.0_global_cb25bd0d3f.tgz dosyası var bu işimi görürmü

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Ho

Hocam bilgisayarda var bende orangede yüklü gerekli rom nerden indirebilirim bende lavender_global_images_V12.0.1.0.QFGMIXM_20201023.0000.00_10.0_global_cb25bd0d3f.tgz dosyası var bu işimi görürmü
Evet görür hocam orange fox içinde Recovery bağlantısını indirebilirsiniz Pc ile uğraşmak istemiyorsanız

vedatdg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Evet görür hocam orange fox içinde Recovery bağlantısını indirebilirsiniz Pc ile uğraşmak istemiyorsanız
Orange yeni kullanıyorum nasıl yapıldığı hakkında bir bilgim yok, interneten araştırdım kurtarma dosyası olarak miui_LAVENDERGlobal_V12.0.1.0.QFGMIXM_c3fa7eb012_10.0.zip indiriyorum sanırım orangeyle bu dosyayı yüklemem gerekiyor

Üst Alt