MIUI 12 Redmi Note 7 Global Kararlı MİUİ v12.0.1.0 QFGMIXM Rom İndirme Bağlantıları

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
En alttaki beyaz çubuğu yok etmenin bir yolu varmı acaba

Ekli dosyalar

• IMG_20201106_200404.jpg
    IMG_20201106_200404.jpg
    590 KB · Görüntüleme: 79

mehmet.kalender_

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MEHMET
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Güncelleyenler yorum yapabilir mi nasıl diye
Telefonun rootlu ise
Bu bağlantıdan miui12 yi indir . Güncelleme sayfasındaki sağ üst köşed3n güncelleme paketini seç'e bas ordan indirdiğin .zip dosyasını seç daha sonra telefona karışma gerisini kendisi yapar.

Kwanon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
zip dosyayı ile yükleyeyip nasıl kuracağım

fatihkacann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
11
ilk defa otomatik güncelleme harici bir güncelleme yaptım yorumları okuyarak yol aldım cihazım global miuı11 di 12 oldu teşekkür ederim eğer cihazınız global ise boşuna otomatik gelmesini beklemeyin direk Ota İndirme Bağlantısı nı indirip kurun .ilk ve etkili fark olarak akıcılık var 11 e göre cok daha seri çalışıyor geçişler .

mehmet1363

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Merhaba bu güncellemeyi yaptıktan sonra wifi kopma sorunu yaşıyorum format, wipe dışında ne yapabilirim. Önceki sürümde de oluyordu bazen ama şimdiki kadar değil. Neredeyse her zaman wifi bağlantısı kopuyor tekrar bağlanıyor.

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Merhaba bu güncellemeyi yaptıktan sonra wifi kopma sorunu yaşıyorum format, wipe dışında ne yapabilirim. Önceki sürümde de oluyordu bazen ama şimdiki kadar değil. Neredeyse her zaman wifi bağlantısı kopuyor tekrar bağlanıyor.
Kablosuz bağlantıları sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Bağlantı menüsünün altında olması lazım

emre velet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
her daim
Cihazım
note 7
Konular
1
Telefonun rootlu ise
Bu bağlantıdan miui12 yi indir . Güncelleme sayfasındaki sağ üst köşed3n güncelleme paketini seç'e bas ordan indirdiğin .zip dosyasını seç daha sonra telefona karışma gerisini kendisi yapar.
Hocam romda sıkıntı yaşadınız mı ?güncellemek istiyorum ama korkmuyorda değilim ilk defa yapacagım bir işlem yardım ederseniz sevinirim

Zekai Can

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zekai
Cihazım
Red mi note 7
Konular
35
Hocam romda sıkıntı yaşadınız mı ?güncellemek istiyorum ama korkmuyorda değilim ilk defa yapacagım bir işlem yardım ederseniz sevinirim
Yok kardeşim yazılanları harfiyen uygula güncelleme yaptıktan sonra telefonunu da bir kere sıfırla tertemiz çıkıyor ha kimse sorun yaşamadı ama sorunda kesin çıkmayacak diye birşey yok benim cihazım garantiliydi ben indirdim ve kurdum hiç bir sorun çıkmadı gayet akıcı ve stabil

Üst Alt