Soru Redmi Note 7 EU Rom tavsiye

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Herkese günaydın ve hayırlı hafta sonları redmi note 7 için stabil ve root yapılabilen eu rom tavsiye edebilirmisiniz teşekkürler

Erdinç A

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinç Avcı
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Öncelikle Sormanızda hiçbir sıkıntı yok. Roma gömülü gelmiyor. Forum da olması lazım. Ben Rootsuz kullanıyorum. Magisk flash lama yoluyla olabilir sanırım, ancak bütün yönergeleri dikkatli şekilde okuyup o şekilde yapınız.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Uzun zamandır eu rom stabil kullanıyordum güzel romdur miroom bu aralar çok methediliyordu bende iki gün önce stabil miroom yükledim sanki eu stabilden biraz daha seri gibi geldi ayrıca rom rootlu olarak geliyor dene istersen

Oyla:

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Root işlemi stabil, beta veya bunların sürümü farketmeksizin yapılabilir.

Eğer yapmak istediğiniz işlemler kernel, thermal tarzı işlemler ise Android 9 miui sürümü sizin için daha uygun olacaktır.

Stabil hali hazırda Android 9'dur, 9.12.12 ise son Android 9 betadır.
Teşekkürler sıradan kullanıcı ekstra şeyler yapmak için değil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uzun zamandır eu rom stabil kullanıyordum güzel romdur miroom bu aralar çok methediliyordu bende iki gün önce stabil miroom yükledim sanki eu stabilden biraz daha seri gibi geldi ayrıca rom rootlu olarak geliyor dene istersen
Teşekkürler

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Teşekkürler sıradan kullanıcı ekstra şeyler yapmak için değil

Teşekkürler
Sıradan kullanım için Stabil sürümü ve magisk işinize yarayacaktır pil ve hata konusunda da betaya göre daha iyidir.

İyi Forumlar..

Oyla:

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Sıradan kullanım için Stabil sürümü ve magisk işinize yarayacaktır pil ve hata konusunda da betaya göre daha iyidir.

İyi Forumlar..
Erdinç A arkadaşın önerdiği miroom ilgimi çekti iyice araştırma yapayım olmadı global rom da devam riske de pek girmek istemiyorum aslında brick vs konuları biraz kafamı kurcalıyor önceden iphone kullanıyordum bu denli sıkıntılar olmuyordu cihaz çökse dahi yazılımla halloluyordu neyse tekrardan teşekkürler

Oyla:

Erdinç A

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinç Avcı
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Erdinç A arkadaşın önerdiği miroom ilgimi çekti iyice araştırma yapayım olmadı global rom da devam riske de pek girmek istemiyorum aslında brick vs konuları biraz kafamı kurcalıyor önceden iphone kullanıyordum bu denli sıkıntılar olmuyordu cihaz çökse dahi yazılımla halloluyordu neyse tekrardan teşekkürler
Brick olayından korkma zaten romu twrp ile yüklüyorsun tabi rom yükleyebilmen için cihazın boadloder kilidi açık olmalı ve twrp yüklemelisin

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Görüntülü bir şekilde kuruyordum fakat artık yapmamaya karar verdim.

Oyla:

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Brick olayından korkma zaten romu twrp ile yüklüyorsun tabi rom yükleyebilmen için cihazın boadloder kilidi açık olmalı ve twrp yüklemelisin
Şuan global rom da rootlu kullanıyorum ama forumlarda global rom dan daha iyi custom romlar var deniyor bazı arkadaşlar var onlarda custom rom vs daha iyi dediler ilgimi çekti sıkıntı olmazsa miroom geçicem galiba şuan kullandığım rom ise 10.3.10

Oyla:

Erdinç A

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinç Avcı
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Şuan global rom da rootlu kullanıyorum ama forumlarda global rom dan daha iyi custom romlar var deniyor bazı arkadaşlar var onlarda custom rom vs daha iyi dediler ilgimi çekti sıkıntı olmazsa miroom geçicem galiba şuan kullandığım rom ise 10.3.10
Custom romlar daha sade romlar ve globale göre daha stabil çalışmaktadır gereksiz Google uygulamaları yok tabi tercih meselesi ama eu dan miroom a geçtim ve çok beğendim daha hızlı arayüz çok akıcı romu kurduktan sonra hesap makinesi açılmıyor onunda dili ingilizce yapıp uygulamayı aç sonra tekrar Türkçe yap düzeliyor

Oyla:

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Custom romlar daha sade romlar ve globale göre daha stabil çalışmaktadır gereksiz Google uygulamaları yok tabi tercih meselesi ama eu dan miroom a geçtim ve çok beğendim daha hızlı arayüz çok akıcı romu kurduktan sonra hesap makinesi açılmıyor onunda dili ingilizce yapıp uygulamayı aç sonra tekrar Türkçe yap düzeliyor
Tamam kardeş yardımcı olduğun için teşekkürler hayırlı geceler

Görüntülü bir şekilde kuruyordum fakat artık yapmamaya karar verdim.
Karar senin teşekkürler angel~~

Oyla:

Erdinç A

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinç Avcı
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Hayırlı geceler kardeşim

Oyla:
Üst Alt