Soru Redmi Note 7 ekranı çizilirse, ekran değişimi kolay mı

erkanshi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erkan
Cihazım
redmi7
Konular
8
Arkadaşlar ben telefonu kılıfsız kullanmayı seviyorum, o yüzden çok pahalı model telefonlardan uzak duruyorum. merak ettiğim redmi 7 telefonun ekranı çizilir, ileride ekranı değiştirmek zorunda kalırsam;

şu anda kullandığım orijinal ekranı tekrar taktırabilir miyim? (iphonelar da hep daha soluk kalitesiz ekranlar taktılar önceden) ve ekran değişimi Türkiye'de yapılabiliyor mu ve nasıl bir fiyata patlıyor bize bu değişim?

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Hocam Ekran değişimlerinde genelde Fabrika Çıkışlı ekranlar kullanılmadığından kullanıcılar bazı sorunlar veya uyumsuzluklar ile karşılaşabiliyor.
Bu sebepten dolayı Nano Ekran Koruyucu ve de Kılıf kullanmaktan rahatsız olsanız bile , görüntüyü pek bozmayacak , kutu içeriğinde de bulunan Şeffaf Kılıf ile kullanmanızı tavsiye ederim.

Ekran koruyucu olarak aşağıdaki ürünü tavsiye ederim. Şık görünümü ve yüksek dayanımı ile memnun kalacağınız bir ürün.
Xiaomi Redmi Note 7 Nano Ekran Koruyucu

Oyla:

Blacklist64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkut
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Akademisyen
Konular
2
parayı verince her şey çözülüyor hocam ekranı değil telefonu bile değiştirirlerhaha-- ayrıca ekran değişimi ne kadara mal olur şu an bir bilgi yok ekran değişimi yapana rastlamadık daha haha--

Oyla:

erkanshi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erkan
Cihazım
redmi7
Konular
8
parayı verince her şey çözülüyor hocam ekranı değil telefonu bile değiştirirlerhaha-- ayrıca ekran değişimi ne kadara mal olur şu an bir bilgi yok ekran değişimi yapana rastlamadık daha haha--
Zaten telefon yeni çıktı:D fabrikadan çıkan ekrandan takabilirsek güzel olur gerçekten:D

Oyla:

yükselmetin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
yüksel
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
4
Xiaomi cihazlarda ne yazık ki orijinal yedek parça sıkıntısı var. Bazı kaynaklar markanın bilerek piyasaya yedek parça vermediğini, bazılarıda üretimini yetiştiremediğini söylüyor. Ekranın Gorilla Glass 5 ile korunuyor yani bayağı dayanıklı, alttaki linkte fikir verebilir.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Blacklist64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkut
Cihazım
Redmi note 7
Meslek
Akademisyen
Konular
2
bende siz gibi düşünüyorum ve kılıfsız korumasız kullanıyorum kılıf gibi şeyler görüntü bozuyor boşuna mı aldık telefon kendini göstermeli. genellikle ekran değişimleri orjinal ekran olunca yüksek maliyetli oluyor ayrıca fabrika çıkışı randımanı da vermiyor o yüzden yeni telefon derim bence haha--

Oyla:

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız