Rehber Redmi Note 7 Ekran Koruyucu Hakkında

İbro.K

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İnto.K
Cihazım
Xiaomi resmi no
Konular
0
Herkese merhabalar bugün yanlışlıkla redmi note 7 pro ekran koruyucu aldım fakat ben redmi note 7 kullanıyorum acaba taksam olur mu ? Bilginize ihtiyacım var....
Aldığım ürünün linki burada ;

EyuphanBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüphan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Herkese merhabalar bugün yanlışlıkla redmi note 7 pro ekran koruyucu aldım fakat ben redmi note 7 kullanıyorum acaba taksam olur mu ? Bilginize ihtiyacım var....
Aldığım ürünün linki burada ;

Hocam aynı kılıf ikisinede oluyor diye biliyorum çünkü satıcılar kılıfı Redmi Note 7/Redmi Note 7 Pro yazarak satıyorlardı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pardon yazıyı okumuşum anlamışım fakat Redmi Note 7 Pro'da 6.3 inç bence olur :)

poyrazbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poyraz
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Farklı bir çentikli modelin ekran koruyucusunu alarak çözdüm ben bunu. 0'a 0 oldu :)

Dostum nereden ve hangi modeli aldığını belirtirsen hem bana hem de konuyu takip eden arkadaşlara faydası olacaktır. Teşekkürler.

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Dostum nereden ve hangi modeli aldığını belirtirsen hem bana hem de konuyu takip eden arkadaşlara faydası olacaktır. Teşekkürler.
Açıkçası teleofncuya gittim tanıdık bir dükkandı zaten önceki telefona da kılıf filan almıştım normalde Redmi Note7 bulunmuyor belki sizde sormuşsunuzdur abi dedim buna ne yapılabilir dedi bende de Redmi Note7 yok ama dur sıradan deniyeyim dedi. Valla hangisini tam taktı göremedim ne desem yalan olur ama Huawei veya Samsung'a ait bir modeldi. Sizde bir telefoncuya gidip de aynı ricada bulunursanız çentikli olan koruyuucları gösterir yapıştırmadan üstüne koayr derseniz olanı alırısnız.

yukselay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYKUT
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
1
Çok teşekkür ediyorum. Akşam fotoğrafı bekliyorum o halde. Cidden ne kadar teşekkür etsem az o kadar çok ekran koruyucu sipariş verdim ki umudu kesmiştim artık.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

poyrazbal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poyraz
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6

Çok ama çok teşekkür ederim tam olarak istediğim gibiymiş hemen sipariş veriyorum.

Üst Alt