Yardım redmi note 7 bootloader unlock geri kapatmak istiyorum

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
63
arkadaşlar zamanında bootloader unlock kilitidini açıp rom attım şimdi ise geri kapatmak istiyorum yardım edermisiniz?
bir kaç yere baktım TWRP, magisk gibi şeyler cihazda olmamalı. diyor onları nasıl sile bilirim telefondan
ve ben kilidi açtıktan sonra TWRP yükledim ondan rom atamadım onun yüzerinden PİTCHBALK RECOVERY kurdum burdan rom attım bunu nasıl silicem yarım edermisiniz
Hocam her kim "TWRP magisk vb. cihazda bulunmamalı" dediyse ben inanmıyorum. Kendim neredeyse 3 yıldır Twrp ve Magisk ile kullanıyorum telefonu, bazı programlar telefon rootlu olduğu için açılmıyor ancak Magisk'in içinde Magisk Hider diye birşey var onu açarsanızda bu hatalardan kurtuluyorsunuz. Yani illaki silmenize gerek yok ve size tavsiyom Bootloader kilidini kapatmamanız. Siz bilirsiniz tabii ki ancak yinede risk almaya değmez benim fikrimce.

cuvany tekno yt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cuvany tekno
Cihazım
redmi note 8
Konular
15
arkadaşlar zamanında bootloader unlock kilitidini açıp rom attım şimdi ise geri kapatmak istiyorum yardım edermisiniz?
bir kaç yere baktım TWRP, magisk gibi şeyler cihazda olmamalı. diyor onları nasıl sile bilirim telefondan
ve ben kilidi açtıktan sonra TWRP yükledim ondan rom atamadım onun yüzerinden PİTCHBALK RECOVERY kurdum burdan rom attım bunu nasıl silicem yarım edermisiniz
Hocam ayıptır sorması niye bl kapatmak istiyorsunuz? yani açık olmasının size bir zararı yoktur bilakis yararı vardır

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt