Rehber Redmi Note 7 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Player

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yok
Cihazım
Yok
Konular
0
Redmi note 7yi hemen açtı hiç bekleme süresi vermeden.Acaba eski yazılımların hepsine düşürebilirmiyim istediğim gibi.Eski olması önemli değil en akıcı olanı bulup kullanacağım.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Redmi note 7yi hemen açtı hiç bekleme süresi vermeden.Acaba eski yazılımların hepsine düşürebilirmiyim istediğim gibi.Eski olması önemli değil en akıcı olanı bulup kullanacağım.
Merhaba global romlar arasında geriye düşemezsiniz (yani en eski sürümlere) ilk önce arb kontrölü yapın sonuç anti 4 ise sadece Custom rom olarak miui 10 a kadar düşebilirsiniz.

Player

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yok
Cihazım
Yok
Konular
0
Merhaba global romlar arasında geriye düşemezsiniz (yani en eski sürümlere) ilk önce arb kontrölü yapın sonuç anti 4 ise sadece Custom rom olarak miui 10 a kadar düşebilirsiniz.
Az kalsın android 9 için basıyordum flash'a.Arb 4 çıktı miui 12.0'a düşürdüm.Neyse önemli olan miui 12.5den kurtulmaktı çok hantaldı bana göre.Teşekkürler.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Az kalsın android 9 için basıyordum flash'a.Arb 4 çıktı miui 12.0'a düşürdüm.Neyse önemli olan miui 12.5den kurtulmaktı çok hantaldı bana göre.Teşekkürler.
Eica ederim Hocam. Evet son güncellemeler sıkıntılı.

burak0678

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak Aydoğa
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Mühendis
Konular
12
kilidi açtıktan sonra yeniden başladı sonra bir yükleme yaptı daha sonra tekrar yeniden başladı ve MIUI ekranında takılı kaldı ne yapmam gerekiyor?

Üst Alt