Yardım Redmi Note 7 Alınınca İlk Yapılması Gerekenler

ufkkufkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Arkadaşlar forumda yeniyim herkese merhabalar. Yıllarca samsung nokia kullanmış biri olarak Xiaomi ye bu telefonla geçtim. Forumların hepsinde farklı farklı şeyler yazılmış.
Telefonu ilk aldığımda neler yapmam gerekiyor ? Reklamları kapatma , bildirim , gcam , en önemlisi gereksiz programları kaldırma vs. Bir de global romlu telefon aldım. Bu rom çok mu kötü eu rom falan yazlılıyordu bu işlerden anlamam fazla , ona geçmelimiyim ? Son olarak BL kilidini kesin olarak açmalımıyım ?

Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için , iyi forumlar.

Sudemm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sude
Cihazım
Redmi note 7
Konular
5
On kamera bazen cok iyi bazen cok kötü duruyor anlayamadim bir türlü. Bazen karincali foto bazen değil sizde de öyle mi ? Bir de arka kamera gcam ile foto cekmeden once karincali oluyor cektikten sonra fotoğrafa bakinca karincalanma gidiyor netliyor kendini
Ben bu gcam ı yüklemedim dün aldım telefonu biraz dursun bakalım ön kamera soluk renklerinsıcak değil bembeyaz gibi o beni rahatsız etti açıkcası. Birde instagramda başkalarının gönderilerini kimininki net kimininki pikselli dandik videolar görünüyor sizde de öylemi

Oyla:

ufkkufkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ufuk
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Ben bu gcam ı yüklemedim dün aldım telefonu biraz dursun bakalım ön kamera soluk renklerinsıcak değil bembeyaz gibi o beni rahatsız etti açıkcası. Birde instagramda başkalarının gönderilerini kimininki net kimininki pikselli dandik videolar görünüyor sizde de öylemi
İnstagram videolarında sorun yok. Varsa bile video kalitesindendir telefondan kaynaklandığını düşünmüyorum.

Oyla:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Instagram video problemi çoğu kişide var. Ama telefondan mı programdan mı derseniz, müşterek derim ben. Widevine L1 desteği tam gelse anlaşılacak nedeni

Oyla:

dr20mouse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Rıza
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
ElektronikTekniker
Konular
0
İnstagram sorunu Android telefonların bir çoğunda instagram programı kameraya tam erişemediği için. Google bunu düzeltmek için uğraşıyordu.

Oyla:
Üst Alt