Soru Redmi Note 7 Ağır çekim kamera sorunu

aykuttgrl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Xiaomi Note 7
Konular
2
Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere actiysam kusura bakmayın ilk defa bi foruma üye olup, yazıyorum.
Bi hafta önce Note 7 aldım, cihaz güncel her sey son sürüm, her şey iyi hoş ama ağır çekim modunda frame drops yani donmalar takılmalar var. Gcam'de sorunsuz fakat 720p çekiyor seçenek sunmuyor ben orjinal kameradaki 1080p özelliğini kullanmak istiyorum. Araştırdım bu sorundan muzdarip olanlar var fakat çok değinilmemiş. Siz nasıl bir çözüm buldunuz bu soruna? Yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Ayni sorun bende de var redmi note 7 cihazım. Agir cekim modunda donarak oynatıyor. Bunu bi ios işletim sistemli cihazda yada samsung android cihazda yaşamazsın işte. Buda maalesef üzülerek söylüyorum miui arayüzlü xiaomi cihazlarin yazılım dandikliğini gösteriyor. Tamamen yazılımsal

Oyla:

aykuttgrl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Xiaomi Note 7
Konular
2
Ayni sorun bende de var redmi note 7 cihazım. Agir cekim modunda donarak oynatıyor. Bunu bi ios işletim sistemli cihazda yada samsung android cihazda yaşamazsın işte. Buda maalesef üzülerek söylüyorum miui arayüzlü xiaomi cihazlarin yazılım dandikliğini gösteriyor. Tamamen yazılımsal
Kamerasıyla övünüyorlar ama en büyük bugları yine kamera. Tuhaf tarafı Gcam'de sorunsuz çekim yapabiliyorsun. Ama otomatik 720p de çekiyor.

Oyla:
Üst Alt