Yardım Redmi note 7 Açılıp Kapanma Sorunu

• Konbuyu başlatan MUMU
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 2K

MUMU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
RedMi Note 7
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v11.0.4.0
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi redmi note 7 orijinal rom telefonum chrome da video izlerken bir anda kapandı redmi ekranında yarım saat kalıp açılmaya çalıştı sürekli tekrar başladı. Sonunda açıldı 2 saattir açılıp kapanmıyor fakat yalnızca siteleri gezerken bile normalin üstü ısınma mevcut. Telefonum yeni güncelleme aldı hafızam 1 aydır dolu olduğu için yapamıyorum. Telefonumu yedeklemeye başlayacaktım tam zamanında oldu. Önceki telefonlarımda da olmuştu normalde telefonu çok kullanmam düşürmem hafızadan veya güncelleme yapmadığımdan olmuş olabilir mi? Yardimladinizi bekliyorum.

Erkanyavuz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Garantiye ver diyeceğim ama korona virüsü var. Bence telefonu pc ye takıp dosyalarını yedekle, ben usb belleğe yedekledim. Sonra telefonu recovery moduna al ve wipe datadan wipe all datayı seç. Bu her şeyi silecektir ama ısınıyorsa ve yeniden başlatmaya başladıysa muhtemelen anakart sorunu bu. Yani kesin olarak her şeyini yedeklemelisin.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihaz aşırı yükten dolayı ısınıyor olabilir, her ısınma arıza belirtisi değildir. Güncelleme sonrası cihazı recovery üzerinden sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Önemli verilerinizi yedekleyin.

Oyla:

MUMU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
RedMi Note 7
Konular
3
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim cihaz gümleme ihtimali olabilir ana kart bölümü aşırı ısınıyor işlemciye çok yükleniyor veya arıza var ve yakın zamanda yedekleme yapmam lazım. Birde xiaomi cloud kullanamıyorum cant sync. Not enough space hatası veriyor, bulut hesabında alan çok var ve notlarımı kaydedecgim. Telefonda hafıza olmadığı için mi hata veriyor?

Oyla:

Mustafayjlmz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Merhaba hocam aynı sorun demin bendede oldu yaklaşık 20 yada 30 kez redmi yazdı titredi kapandı tekrar tekrar en son bilmiyorum benim basmam bir etki etti mi açma tuşuna basılı tuttum açıldı ancak bende ısınma sorunu yok hafıza olayı ise benzer aşırı dolu olmasada oldukça dolu durumda şuan acaba çözdünüz mü cihaz çöp mü oldu ne oldu?

Oyla:

esmanur93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
esma nur
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
merhaba, bana da aynisi oldu bugun power tusuna bir kere basinca bircok kez basti ve telefon 5 6 kere kendi kendine yeniden basladi. simdi duzeldi sayilir ama kilit tusunu kullanamıyorum. acaba sorun tusta mi sorun yoksa yazilimda mi cunku ayni zamanda isinmaya basladi telefonum. redmi note 7 64 gb 46si dolu. su an sizin telefonunuzun durumu nedir acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhaba, bana da aynisi oldu bugun power tusuna bir kere basinca bircok kez basti ve telefon 5 6 kere kendi kendine yeniden basladi. simdi duzeldi sayilir ama kilit tusunu kullanamıyorum. acaba sorun tusta mi sorun yoksa yazilimda mi cunku ayni zamanda isinmaya basladi telefonum. redmi note 7 64 gb 46si dolu. su an sizin telefonunuzun durumu nedir acaba?
kilit tusunu kullanamiyorum derken dokunsam yine 50 kere algilayacak o yuzden basmiyorum hic

Oyla:
Üst Alt