Yardım Redmi Note 6 Pro Wifi hatası

aka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif Kemal
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI global 11.0.1
Telefon Modeli
Redmi Note 6 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefonum Redmi Note 6 Pro telefonu aldığımdan beri wifi problemi çekiyorum.Özellikle ve neredeyse tüm problem Kyk Wifi ile oluyor. Arada eduroam adlı üniversite wifi sinde de oluyor. Problem ise wifi bağlantısı sürekli kopuyor tekrar bağlanıyor. Bunu çözmek için telefonu resetledim olmadı, telefona baştan rom attım tüm herşeyi temizleyerek olmadı, telefonumda imei sorunu vardı düzelttim sonrasında yine temiz rom kurulumu yaptım sorunum çözülmüştü ancak 1 ay sonra tekrardan sorun çıkardı şu anda ise eskisinden daha kötü diyebilirim. Kyk wifi ye 3 defa bağlanıp kopuyor 4. defa bağlandığında ise kyk wifi giriş ekranı gelmiyor Android sistemi, bu wifi bağlantısında internet erişimi yok diyor. Hiç böyle hata alan var mı? Yabancı forumlarda gördüm bu hatayı alanları ama çözümleri hep şansa olmuş.

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
benim cih

benim cihazda ayrıca 4'5 g full çekmesine rağmen aşırı yavaş internet sıkıntısı da var. seninkine imei atıldı mı? (bu arada belirtmeyi unutmuşum ben mi 9 se kullanıyorum)
Bende note 6 pro var cihazlar farklı. IMEI atılmadı bana ama operatörden bence sorun

Oyla:

miy0618

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiamoi redmi no
Konular
0
Bende de aynı sorun var diyebilirim. Redmi note 7 kullanıyorum. KYK wi-fi bağlanıyorum 3 en fazla 10 dakika sonra beni oturumdan atıyor tekrar şifre yazmamı istiyor. Yazıyorum yine aynı bazenleri hiç kullandirtmiyo.Laptopumla giriyorum sıkıntı yok. Aceba redmi serilerinde mi sorun var yoksa IMEI çakılmış telefonlarda mi ? Yokmu peki hiç çözümü ?

Oyla:

Ferhat.21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
17
Bende dün telafonun imei atım redmi note 7 ve kyk wifi bağlanıp kopuyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende dün telafonun imei atım redmi note 7 ve kyk wifi bağlanıp kopuyor

Oyla:

serdar405

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
0
benim cih

benim cihazda ayrıca 4'5 g full çekmesine rağmen aşırı yavaş internet sıkıntısı da var. seninkine imei atıldı mı? (bu arada belirtmeyi unutmuşum ben mi 9 se kullanıyorum)
kanka note 6 pro kullanıcısı olarak aynısı bende de var 4.5 g yazıyor ama çok yavaş.Evet samsunglara göre falan bi tık daha yavaş çekiyo mobil veri sebebini bilmiyorum. (benimki de imei repairli cihaz)

Oyla:
Üst Alt