Yardım Redmi Note 6 Pro MIUI 11 Güncelleme Sonrası Açılmıyor

YunusAziz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote6Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Az önce telefonuma stabil miui güncellemesi geldi OTA üzerinden güncelledim sonra yükledim ama mi.com yazısı geliyor ve kapanıyor. Şsarja takmayı denediğimde mi.com aynı şekilde çıkıp kapanıyor. Hard reset ekranına ulaşamıyorum ama FastBoot açılıyor. Yeni rom yüklemek dışında yapabileceğim bir şey var mı? Yada aynıgüncellemeyi FastBoot üzerinden yapabilir miyim?

İyi forumlar.

senolcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şenol
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
0
Sabah sabah bir soğuk ter döktük, güncelleme gelmiş hemen yaptım telefon açılmadı, sonra forumdan okuyup şarja taktım, birkaç dakika açılıp kapanıyor gibi yapıyor sonra şarj gösterge ekranı geliyor, sonra açabiliyorsunuz.
Yeni arayüz çok hoş olmuş. Hepimize hayırlı olsun... :)

Oyla:

rocksinan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
note 6 pro
Konular
8
Az önce bende kontrol ettim gelmiş güncelleme ama bir yandan da yapmak istemiyorum çünkü daha önce ki açılmış konulara baktığımda şarj konusunda baya hızlı gidiyormuş o nedenle güncelleme yapan kişilerden bu konuda bilgi almak istiyorum ve birde bana gelen güncelleme dosya boyutu 565 MB
bazıları pilde sıkıntı yok diyor, bazıları çok yiyor diyor. dünden beri pilim acayip hızlı tükeniyor. konum servisini kapa dediler, kapattım. yine aynı. bazıları factory reset yapın demiş, ama ben yapmadım. o yüzden kesin bir şey diyemiyorum.

Oyla:

Blues_3000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Forever
Cihazım
Redmi
Konular
11
bazıları pilde sıkıntı yok diyor, bazıları çok yiyor diyor. dünden beri pilim acayip hızlı tükeniyor. konum servisini kapa dediler, kapattım. yine aynı. bazıları factory reset yapın demiş, ama ben yapmadım. o yüzden kesin bir şey diyemiyorum.
Güncellemeyi yaptım tabiki şimdilik güzel yani ayrıca şarj konusuna gelince ise telefon kullanımına göre değişir.

Oyla:

aimcrazy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Konular
1
s.a beyler benim telefonda güncelleme sonrası kapandı ve sadece mi ekranı gelip yenıden başlıyordu anlamadıgım için birkac programcıya götürdüm ama sonuç alamadım sonradan hiç ekran gelmemeye başladı bunun sorunu nedir yardım edebilecek olan varmıdır

Oyla:

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
s.a beyler benim telefonda güncelleme sonrası kapandı ve sadece mi ekranı gelip yenıden başlıyordu anlamadıgım için birkac programcıya götürdüm ama sonuç alamadım sonradan hiç ekran gelmemeye başladı bunun sorunu nedir yardım edebilecek olan varmıdır
Bl kilit açık mı

Oyla:

rynamarley

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
xiaomi mi 9 SE
Konular
0
Abiler benimde olmuyor ya yarım saattir şarzda napıcam elim ayağım titriyor bozulur diye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

abiler benim telefonda şarza taktım ama hala aynı yarım saattir şarzda korkmaya başladım lütfen yardım edin

Oyla:
Üst Alt